Są bardzo popularnym punktem gastronomicznym w przestrzeni miejskiej. Oferują różnorodną kuchnię, a specjalizują się w street foodzie. Mogą być również dobrym uatrakcyjnieniem Twojej imprezy. Food trucki to świetny sposób na zapewnienie gościom stałego dostępu do pożywienia na evencie.

Co oferują food trucki?

Food trucki mają często bardzo bogate menu. Mogą oferować różne typy posiłków lub obracać się wokół jednego rodzaju kuchni. I tak na przykład wyróżniamy między innymi food trucki z fast foodami, oferującymi między innymi burgery, frytki i hot dogi, budki z lodami, kuchnią wegetariańską i wegańską, a także związane z różnymi kuchniami świata, jak na przykład włoską czy indyjską. Sprawdzają się również food trucki oferujące między innymi pyszne crêpe i pobudzającą kawę – szczególnie popularne za granicą, na przykład w Stanach Zjednoczonych czy Wielkiej Brytanii.

Jakie są plusy wynajmu food trucka na event?

Oprócz dobrej obsługi głodnych gości, food trucki mają szereg innych mocnych stron, które mogą przeważyć przy Twojej decyzji o wynajmie ich na organizowane przez Ciebie wydarzenie:
• zyskują na coraz większej popularności – często są wręcz oczekiwane przez gości na imprezach
• spełniają funkcję kulturową – mogą przenieść na Twój event wizerunek znany z ulicy, na której food trucki najczęściej są stawiane
• mogą być dobrym miejscem na reklamę – food trucki mają dużą przestrzeń reklamową, w sam raz na plakaty czy bannery

Jak widać, te popularne pojazdy oferują znacznie więcej niż tylko ogrom pysznych posiłków. A nasza firma chętnie pomoże Ci w ich wynajmie na organizowany przez Ciebie event. Możemy wesprzeć Cię i w tym: mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji wydarzeń i z radością podzielimy się nim z Tobą. Sprawdź naszą ofertę – na pewno znajdziesz to, czego potrzebujesz.