Wynajem stroju Kopciuszka

2022-01-13T19:39:29+01:0013 stycznia 2022|Agencja Eventowa, Wynajem sprzętu|

Kopciuszek był postacią dwóch odsłon. Wpierw szary, smutny, ale pokorny i łagodny, a następnie, niczym piękny łabędź zachwycał na balu. Jest to więc postać niebanalna, tajemnicza i budząca zachwyt. A może Wy też chcielibyście się wcielić w piękne szaty, aby zadziwić innych? Jeśli czeka Was ważna okazja, taka jak np. bal, to dajcie się ponieść fantazji i wcielcie się w jedną z najbardziej ikonicznych postaci bajek Disneya.

Gdzie może się przydać strój Kopciuszka?

  1. Na balu przebierańców – wówczas oprócz stroju, musicie sobie sprawić piękny makijaż, karocę oraz księcia. Na takim evencie możecie być prawdziwie kimkolwiek tylko zechcecie!
  2. Na zwykłym balu – suknia Kopciuszka jest na tyle elegancka i „normalna”, że doskonale się sprawdzi także w niededykowanych bajkom okolicznościach.
  3. Na wieczorze panieńskim – przyszła panna młoda będzie się mogła poczuć, jak prawdziwa księżniczka, czekająca na swego księcia.
  4. Przedstawienie w szkole lub teatrze – w tym wypadku, spektakl nie musi się wiązać ściśle z bajką „Kopciuszek”, wystarczy, by nawiązywał do dworskości, balów i innych podniosłych okoliczności.

Czy imprezy przebierankowe mają szansę na sukces w dzisiejszych czasach?

Jak najbardziej – dzisiaj mają nawet szansę na większy rozgłos, niż niegdyś. Mamy przecież dostęp do większej ilości dóbr, usług i możliwości. Warto z nich korzystać, bo dzięki temu się rozwijamy, poszerzamy horyzonty i uczymy się nowych ról. Jeśli rola pięknej, pracowitej i szukającej księcia dziewczyny jest tym, czego Wam potrzeba,oferujemy wynajem stroju Kopciuszka.

Nasza firma to specjalista w zakresie organizacji, obsługi i koordynacji eventów. Zajmujemy się także wynajmem sprzętu, a nawet atrakcji. Dzięki kompleksowemu działaniu w tym obszarze, doskonale wiemy, co się doskonale nada na Wasz event. Jeśli jesteście zainteresowani ofertą, nie wahajcie się z nami kontaktować. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Wasze pytania i doradzimy, co zrobić, by uczynić Wasz event najlepszym. Serdecznie zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE