Wydawać by się mogło, że event na Śląsku to nic specjalnego i nic zaskakującego. Cóż, wybierając naszą agencję do organizacji takiej wyprawy, przekonasz się, że to bardzo błędne myślenie. W każdym mieście znajdziemy coś, co warte będzie obejrzenia i wypróbowania. Mamy niezliczoną ilość pomysłów i bardzo kreatywnych animatorów, dzięki czemu wizyta nawet w pozornie nudnym mieście okaże się być wyprawą życia.

Tyskie zabytki i atrakcje

To co znajdziemy w tym sporym śląskim mieście, to raj dla zwolenników dobrej zabawy i integracji. Wyprawę trzeba zacząć od zwiedzania zabytkowej części miasta. Mowa tutaj o jego sercu – Rynku – z unikatową fontanną. Nasz przewodnik opowie o historii Małego Teatru, Huty Paprockiej i Kościele pod wezwaniem świętej Marii Magdaleny z XVIII wieku. Zwiedzającą część wyprawy warto przenieść dalej nad Jezioro Paprocańskie, gdzie w leśnej gęstwinie odnajdziemy Zameczek Myśliwski. To już wspaniała baza do zabaw integracyjnych na wspomnianym zbiorniku wodnym. Znajdziemy tam Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany z profesjonalną wypożyczalnią sprzętu pływającego i kajaków. Do tego malowniczo położone boiska sportowe i plaże, a także pola namiotowe. W niedalekiej odległości wybudowano również park linowy. To wszystko daje wręcz nieograniczone możliwości dla idei team – buildingu. Tak zorganizowaną wyprawę warto zakończyć w miejscu, w którym powstaje najbardziej znane w Polsce i na świecie piwo – Tyskie. Właśnie Tyskie Browary Książęce to aż czterystuletnia historia, którą poznamy zwiedzając Muzeum Piwowarstwa. Można tutaj na własno oczy zobaczyć jak warzony jest ten złoty trunek. Tyskie Browarium to jedno z najnowocześniejszych miejsc tego typu w Polsce – zobaczymy tam projekcje 3D i atrakcje multimedialne opowiadające w humorystyczny i interesujący sposób właśnie o historii tego miejsca. Na zakończenie w pubie można spróbować dopiero co uwarzonego, świeżego piwa.

Tyska integracja

Na taką wycieczkę raczej zbyt długo nie trzeba nikogo namawiać. Wachlarz tyskich możliwości napędzi każdy event i sprawi, że wszyscy wrócą do domu z uśmiechem na twarzy i pozytywną energią do pracy. A o to przecież chodzi, prawda? Nasza agencja eventowa zadba o to, aby efekty tej wyprawy utrzymały się przez jak najdłuższy czas. W budowaniu współpracy i integrowaniu najważniejszy jest rezultat, który przekłada się na codzienność.