Szukasz wyjątkowego sposobu na event w Szczawnicy? Nasza agencja zorganizuje go specjalnie dla ciebie wybierając ten najlepszy możliwy wariant spędzenia czasu. Piękno okolicy otaczającej to miejsce pozwala na prawdziwe odprężenie i naładowanie baterii.

Cisza, spokój i pozytywna energia

To co niezaprzeczalnie ma wpływ na wyjątkowość tego miejsca to fantastyczne położenie z dala od głównych dróg, pomiędzy Beskidem Sądeckim a Małymi Pieninami. Pozwoli to odciąć się w zupełności od hałasu i zgiełku jaki panuje w miastach. Zróżnicowany teren jaki otacza Szczawnice zachęca do zwiedzania i korzystania z różnych sposobów spędzania  czasu. Również znajdujący się tutaj przełom rzeki Dunajec otwiera szereg dodatkowych możliwości. Nasza firma może zorganizować popołudnie wspinaczkowe, wypad poznawczy z przewodnikiem, a także pływanie na flisackiej tratwie lub rajd rowerowy. Sama miejscowość jest typowo uzdrowiskowa, że względu na właściwości tutejszych wód mineralnych – bogatych w szczawiany wapniowe, uzupełnione o bromki i jodki. Bardzo pięknym miejscem na wycieczkę jest znany wąwóz Homole, oraz piękna panorama na Pieniny, Gorce i Tatry możliwa do ujrzenia z Dzwonówki. Sama Szczawnica ma w sobie bardzo charakterystyczne i gustowne elementy – domy tam postawione są w starym stylu – zwrócone szczytami do ulic, ze ślicznymi drewnianymi gankami i balkonami zdobiącymi ściany. Położenie tej miejscowości zachęca do krótkich wypadów do pobliskich kurortów turystycznych. I tak na uwagę zasługuje Niedzica i piękny zamek, a także Krościenko i Dębno – z licznymi zabytkami i humorem naszych przewodników gwarantują, że taka forma wspólnego spędzania czasu będzie bardzo wartościowym doświadczeniem.

Event na miarę spokoju

Gdy codzienność otacza nas głównie hałasem i wymaganiami, nie ma nic przyjemniejszego niż podróż w miejsce, gdzie to wszystko chociaż na chwilę stanie się tylko wspomnieniem. Mottem naszej firmy jest sprawianie radości, tak więc organizując event w spokojnej Szczawnicy, dołożymy wszelkich starań, aby sprostać wszystkim stawianym nam wymaganiom. Gwarantujemy, że nic nie zakłóci odpoczynku, a nasi animatorzy zrobią wszystko, aby spokój był przepleciony elementami dobrej zabawy, wnoszącej w atmosferę tylko i wyłącznie pozytywną energię. Dzięki nam baterie zostaną zregenerowane i… i tylko żal będzie wracać z powrotem do szarej rzeczywistości.