Wszyscy zostaliśmy stworzeni do rzeczy wielkich – wielkich czynów, wielkich słów, a co za tym idzie – także do wielkich gier? Tak, właśnie tak! Gigantyczne gry ogrodowe to najlepsze rozwiązanie na wielką imprezę integracyjną. Niechaj więc zaskoczenie wszystkich twoich gości będzie największe na świecie, a towarzyszący mu uśmiech, nie schodzi nikomu z twarzy do końca trwania eventu. O to już zadba agencja eventowa Whatevent.

Jak się bawić to się bawić!

Dokładnie takie motto można przypisać giga grom ogrodowym. Jak sama nazwa wskazuje, do zabawy na świeżym powietrzu wykorzystuje się znane i popularne gry, z tą jednak różnicą, że rekwizyty niezbędne do rozgrywek są monstrualnych rozmiarów. To zdecydowanie coś odpowiedniego dla prawdziwych zwolenników planszówek, żądnych dużo większych wrażeń. Jenga
w rozmiarze XXL będzie wymagała nie tylko precyzji, ale przede wszystkim opanowania śmiechu. Metrowe bierki? Dla nas organizacja takiej gry to żaden problem. On pojawia się w momencie, kiedy grupa uczestników eventu będzie musiała stawić im czoła. Wielkie szachy/warcaby to już klasyka gatunku – do wyboru mamy jednak znacznie więcej ciekawych giga atrakcji. To świetne rozwiązanie na wszelkiego rodzaju imprezach plenerowych, obojętne czy będzie to festyn czy firmowa impreza. Na tej drugiej, rozgrywki mogą przyjąć charakter team – buildingowy, dzięki czemu staną się oprócz doskonałej rozrywki, bardzo ważnymi konkurencjami w drodze do odkrycia specjalnych haseł, bądź wskazówek dotarcia do miejsca ukrycia skarbu. Giga gry to świetny pomysł na budowanie współpracy w zespole, bo tylko dzięki niej, możliwe jest osiągnięcie sukcesu, zarówno w grze, jak i w życiu codziennym.

Giga event niskim kosztem?

Tego typu giga atrakcje zwykle wymagają jednego – dużej przestrzeni, która zwykle nie jest kosztowna. Wykorzystywany sprzęt, który zostanie wynajęty, także należy do rozwiązań niskobudżetowych, a co za tym idzie – niewielkim nakładem można zorganizować bardzo udany event. Jeżeli dodatkowo zależy ci na profesjonalnej obsłudze i doskonałej jakości, nie musisz już dłużej szukać – zgłoś się do nas. Whatevent to agencja, która poprowadzi twoją imprezę w taki sposób, że każdy z jego uczestników z radością „przybije ci piątkę”.