Czy uświadomiliście sobie ostatnio, jak rzadko chodzimy na pikniki? Wielka szkoda, bo jest to nie tylko ciekawa aktywność, ale też doskonały sposób na odpoczynek i obcowanie na łonie natury. Pikniki łączą w sobie wspólne spożywanie posiłku oraz odpoczynek na świeżym powietrzu. Jest to więc doskonała opcja dla tych, którzy są zmęczeni siedzeniem w biurze albo innych zamkniętych pomieszczeniach. Nie twierdzimy, że są one złe, ale po prostu miło jest wyjść na zewnątrz, zaczerpnąć w płuca powietrza i usłyszeć piękny śpiew ptaków, niosący się z pobliskich drzew. Jest to miła wizja, nie sądzicie?

Czy warto wychodzić z firmą na świeże powietrze?

Zdecydowanie tak! Im więcej tego typu przedsięwzięć, tym zespół będzie pracował sprawniej. Dotleniony organizm jest w stanie lepiej przyswajać wiedzę i zwiększać swój potencjał, napędzając burze mózgów, plany i tworzenie harmonogramu działań na przyszłość. Firmom, ich pracownikom i integracjom firmowym potrzebne są tego typu wydarzenia do lepszego funkcjonowania. Wiemy, co sprawi, że będziecie zadowoleni, więc nie czekajcie ani chwili dłużej, ale napiszcie do nas, a zabierzemy Was na piękny piknik w otoczeniu przyrody!

Jakie must-have muszą się pojawić na tej imprezie?

  1. Kosze pełne przekąsek i smakołyków
  2. Projektor filmowy
  3. Koce i poduszki oraz pufy do siedzenia
  4. Stoiska z przekąskami
  5. Baldachim z ciepłymi światłami
  6. Latarnie
  7. Stoiska z grami

Jako firma eventowa doskonale wiemy, czego możecie potrzebować i oczekiwać od życia. Serdecznie polecamy Wam nasze usługi, bo sami jesteśmy grupą pracowników, dbających o integracje, dobrą atmosferę i relacje. Jeśli pragnęlibyście tego samego dla Was, to niezwłocznie się z nami skontaktujcie! Doradzimy Wam, podpowiemy i weźmiemy brzemię organizacyjne na siebie. To pomoże Wam odetchnąć i cieszyć się profesjonalnie przygotowanym eventem. Zapraszamy!