Wyjazd na laserowy paintball

2022-07-29T11:35:19+02:0030 lipca 2022|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Paintball to gra znana na całym świecie. Jest to doskonały pomysł na integrację zarówno w dużej grupie, jak i kameralnej. Jeśli Wasza ekipa potrzebuje nieco rozrywki, rozładowania napięć, albo zwykłe miłe wyjście, które Was zintegruje, to świetnie trafiliście! Nasza firma od lat wspiera rozwój i integrację współpracowników.

Czy ta zabawa nadaje się dla każdego?

Ograniczenia w tym zakresie prawie nie występują. Wystarczy cieszyć się dobrym zdrowiem i chęcią do wysiłku fizycznego. Paintball polega na strzelaniu w drużynę przeciwnika laserami – jeśli ktoś zostanie ustrzelony, odpada. Wygrywa drużyna, której wszyscy członkowie pozostaną „żywi”. Warto więc mieć co najmniej przeciętną tężyznę fizyczną. Dzięki temu, że strzelamy nie piłkami, jak w klasycznej grze, ale laserem – całość gry jest zupełnie nieinwazyjna i bezbolesna. Doskonale nada się więc dla osób nieco bardziej wrażliwych na dotyk.

Dlaczego warto uczestniczyć w wyjazdach firmowych?

Cały świat bazuje na relacjach międzyludzkich. Aby zatem dobrze kręciły się wszystkie twory, które człowiek tworzy – czyli rodzina, lokalna społeczność, firma itd. Trzeba umieć obcować z ludźmi. Sami nie jesteśmy w stanie tyle osiągnąć, co z innymi. To sprawia, że warto kształtować i rozwijać te relacje tak dobrze, jak tylko jesteśmy w stanie. Dzięki temu możemy polepszyć nie tylko własną sytuację, ale i sytuację firmy. Jeśli więc zastanawiacie się, czy warto brać udział w eventach firmowych, różnego typu wyjazdach czy integracjach, nasza odpowiedź brzmi: nie wahajcie się!

Warto nie tylko spajać więzi pracownicze, ale także skontaktować się z naszą firmą. Działamy na rynku eventowym już od wielu lat. Dzięki temu rozwinęliśmy kompetencje i umiejętności, które pozwalają podejść do każdego klienta w sposób nie tylko indywidualny, ale i kompleksowy. Jeśli więc macie jakiekolwiek specyficzne wymagania albo potrzeby, śmiało o nich mówcie, a my zadbamy o Wasz komfort psychiczny. Serdecznie zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE