Bohaterowie z wytwórni Disneya są bezustannie lubiani przez najmłodszych i cenieni przez dorosłych. Do jednych z ulubieńców należą bez dwóch zdań Kubuś Puchatek i jego przyjaciele ze Stumilowego Lasu. Zabawa, na której dzieci będą mogli na żywo spotkać się ze swoimi ulubionymi bohaterami, będzie dla nich z pewnością niezapomnianym przeżyciem.

Dekoracje ze Stumilowego Lasu

 Bardzo ważna będzie odpowiednia scenografia: dzieci muszą poczuć klimat doskonale znany im z animacji. Dlatego postaraj się jak najwierniej odwzorować znany z kreskówek i opowieści o Kubusiu Puchatku Stumilowy Las. Dobrym rozwiązaniem będzie organizacja takiej imprezy w plenerze, w zielonej scenerii. Jednak równie dobrze możesz przygotować ją w pomieszczeniu, w którym umieścisz sztuczne drzewa lub zaprojektujesz chatkę Puchatka z drewnianymi mebelkami i baryłkami z miodem. Bardzo ważne są tu też kostiumy, dlatego zatrudnij animatorów, którzy przebiorą się za Kubusia, Prosiaczka i ich przyjaciół.

Miejsca na imprezę dla dzieci

 Jeśli zamierzasz postawić na imprezę w plenerze, przykładowo we Wrocławiu, możesz wybrać pełen zieleni Park Szczytnicki. Jeśli jednak impreza ma mieć miejsce pod zadaszeniem, warto zainteresować się ofertą Loopy’s World lub Rodzinnym Centrum Rekreacji Familyfit w Kamieńcu Wrocławskim.

Atrakcje na imprezie z Kubusiem Puchatkiem

 Żeby dzieci nie miały czasu na nudę, animatorzy mogą zorganizować dla nich program gier i zabaw związanych ze światem Kubusia Puchatka, na przykład rysowanie ulubionych bohaterów. Maluchy można zabawić również wspólnym seansem filmu o Kubusiu i jego przyjaciołach. Można poświęcić również chwilę na czytanie dzieciom książek Alana Alexandra Milne’a, twórcy tej kultowej postaci. Warto również zrobić dzieciom zdjęcia z animatorami przebranymi za bohaterów Disneya, aby utrwalić dla nich wspomnienia ze wspólnej zabawy.

Potrzebujesz pomocy w organizacji imprezy dla dzieci? Skontaktuj się z nami! Agencja Whatevent ma długi staż na rynku eventowym i z radością wykorzysta swoje duże doświadczenie w przygotowaniu dla Ciebie i Twoich gości imprezy na najwyższym poziomie. Zapewniamy kompleksową obsługę eventu oraz szereg dekoracji i kostiumów, które nadadzą Twojej imprezie niepowtarzalny klimat. Dostarczymy Twoim gościom niezapomnianych wrażeń i dopilnujemy, by każdy wyszedł z imprezy w pełni usatysfakcjonowany. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.