Do karnawału zostało nam jeszcze trochę czasu, ale warto już teraz zaczerpnąć inspiracji i znaleźć pomysły na udany karnawał wśród znajomych i nie tylko. Dziś zdradzimy Ci parę patentów na udany wieczór i przede wszystkim powiemy, co musi się na nim znaleźć.

Karnawałowe Party od A do Z

Punktem obowiązkowym muszą być przebieranki. Umówcie się ze znajomymi, że ten kto się nie przebierze nie zostaje wpuszczony na event albo zwyczajnie nie bierze udziału w zabawie. W końcu karnawałowy czas zdarza się tylko raz w roku i warto zaszaleć, poprzez przebieranki, na przykład w znanych aktorów, postacie z książek lub mroczne istoty. Wszystkie chwyty dozwolone.

Nie może również zabraknąć makijażowych różnorodności. Nawet panowie mogą się pomalować, gdy zdecydują się na przebranie za kobiety. Zabawa na pewno będzie przednia i niezapomniana!

Atrakcyjny karnawał – pomysły na zabawy

Możecie zorganizować karnawał tematyczny, na przykład wszyscy goście przychodzą przebrani za aktorów z filmów Bollywood. Kolejna propozycja to zamiana zwykłej domówi w prawdziwy karnawał rodem z Rio de Janeiro. Z całą pewnością ten pomysł przypadnie wszystkim do gustu!

Co z zabawami? Proponujemy następujące:

  • Noc filmowa – zróbcie sobie domowe kino i oddajcie się wciągającym seansom.
  • Karnawał w stylów kicz party – niemodne i niepasujące do siebie przebrania.
  • Pidżama party – przebierzcie się w pidżamy i urządźcie bitwy na poduszki.
  • Ugotujcie coś razem.
  • Zorganizujcie wieczór quizów wiedzy, na przykład o sobie nawzajem.
  • Spróbujcie nagrać jakiś film, zróbcie podział na role i napiszcie lub improwizujcie scenariusz
  • Róbcie sobie zdjęcia, które później stworzą niezapomnianą pamiątkę z tego wieczoru.

Jak widzicie zabaw i rozrywek na karnawałowy wieczór ze znajomymi jest naprawdę całe mnóstwo. Wystarczy tylko, że wybierzecie te, które naprawdę do Was przemawiają. Możecie również w trakcie trwania imprezy wymyślać zabawy na bieżąco, by zbyt szybko się nie znudzić. Życzymy udanej zabawy, pełnej przednich rozrywek!