Chill w stylu boho pod namiotem na Polu Golfowym w Mikołowie

2021-12-29T22:02:15+01:0008 stycznia 2022|Agencja Eventowa, Imprezy plenerowe|

Pola golfowe mają do zaoferowania nie tylko wykwintną grę na zamkniętego grona sportowych geeków. Wyobraźcie sobie przestronny namiot na środku łąki. Dookoła dołki, przeznaczone do gry, a wewnątrz płachty rozpościerającej się nad Waszymi głowami tkaniny, czekające stoiska z ciastem, kawą, likierami oraz owocami. Dookoła sofy z miękkimi poduszkami, a na środku przenośny kominek elektryczny, który nikomu nie pozwoli zmarznąć. Kusząca wizja? Z nami to możliwe!

Integracja na polu golfowym niejedno ma imię. Oprócz gry zostanie także zapewnione:

  1. Wyżywienie, dostosowane do potrzeb uczestników – zarówno na słono jak i na słodko.
  2. Alternatywne gry – bo nie wszyscy muszą grać w golfa, jednak wszyscy lubią planszówki.
  3. Muzyka – koi, uspokaja i pozytywnie nastraja do życia.
  4. Wygodne sofy i fotele do siedzenia – aby zaopiekować się własną głową, kręgosłupem i nogami, które biegają z jednej aktywności w inną.

Warto dbać o siebie i własną psychikę, czyli dlaczego warto „chillować”?

Wiadome jest, że dzisiejsze tempo życia wymaga od nas nieustannego podejmowania działań. Jednak taki przesyt emocjami, przedsięwzięciami i ilością rzeczy „do ogarnięcia” może męczyć – i faktycznie wysysa z nas ostatnie soki życiowe. Zapominamy, że warto zadbać o odpoczynek, lekką głowę i regenerację. A co może poprawić nasza kondycję, jak nie impreza w dobrym gronie z wolnym i dostojnym sportem? Chill na polu golfowym to doskonały pomysł na zdystansowanie się od pracy i życia i rozpieszczenie samego siebie.

Jeśli chcielibyście się poczuć, jak amerykańscy milionerzy, to macie właśnie świetną okazję! Nasza firma od wielu lat zajmuje się organizacją najciekawszych imprez tematycznych. Jeśli jesteście zainteresowani spokojnym „chillem” w przytulnej i surowej, ale ładnej aurze, przy nutce muzyki i z możliwością gry w golfa, to świetnie trafiliście! Nie wahajcie się kontaktować z nami, a chętnie opowiemy Wam o szczegółach oferty i zapewnimy, że możemy ją zorganizować tak naprawdę w każdym zakątku Polski, aby dostosować ją do Waszych warunków. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE