Wyobrażaliście sobie kiedyś, jak to jest być włoskim mafiosą? Nie? Teraz macie ku temu doskonałą okazję, ponieważ nasza firma oferuje urządzenie scenografii Waszego eventu w stylu mafijnym. Ta scenografia nada się na wydarzenia związane z celebracją i obchodzeniem urodzin i jubileuszy, spotkania korporacyjne, wyjazdy integracyjne, a nawet koncerty i wydarzenia kulturalne. Jeśli czeka Was niebawem któryś z tych eventów to koniecznie zapewnijcie sobie scenografię w stylu mafijnym, a nie pożałujecie!

Lista must-have tej imprezy:

  1. Mobilny bar z trunkami – szczególnie z rumami i likierami, a także najlepszymi alkoholami świata, bo jak się bawić, to się bawić, prawda?
  2. Rzutki – ta prosta atrakcja i zabawa są szczególnie lubiana przez różnorakie kluby i towarzystwa. Jest niewymagająca, a ciekawa i sprawdza naszą dokładność.
  3. Bilard – doskonale sprawdza się przy kameralnym spotkaniach, w których partie można rozgrywać według specjalnego schematu.
  4. Szafa grająca ze starymi włoskimi przebojami – bo to właśnie w tym kraju miały miejsce pierwsze zalążki tworzenia się struktur mafijnych.

Imprezy tematyczne budzą nasze zainteresowanie

Im coś jest ciekawe i bardziej nietypowe, tym chętniej bierzemy w tym udział. Dlatego jeśli dana organizacja, stowarzyszenie albo grupa ta skrywa jakieś tajemnice i kunszt, chętniej się nimi interesujmy. Każdy chce przecież być częścią ciekawego grupy osób, do której dostęp ma tylko niewielu. Jeśli Was też kręcą tego typu klimaty, to nie wahajcie się ani chwili dłużej i skontaktujcie się z nami! My jesteśmy zupełnie zakręceni na tym punkcie i z chęcią realizujemy tego typu scenografie. Zapewniamy, że przynoszą one dużo radości i zwykłej zabawy eventowej ze znajomymi.

Zapraszamy Was w świat największej włoskiej mafii. Jeśli tylko jesteście zainteresowani, to koniecznie dajcie nam znać… Chętnie odpowiemy na wszystkie nurtujące Was pytania. Jesteśmy w stanie dostosować konkretne szczegóły oferty specjalnie pod Was, ponieważ zależy nam na Waszym zadowoleniu i satysfakcji. Bardzo serdecznie zachęcamy, aby zapoznać się z naszymi innymi propozycjami. Zapraszamy i do usłyszenia!