Zima w górach – pomysł na firmowy event

Chcecie się rozerwać po godzinach pracy i spędzić wspólny czas w miłym gronie? Może macie ochotę na odrobinę zimowego, śnieżnego szaleństwa na górskim stoku? Idealnie trafiliście! Dziś przedstawimy Wam, nasze propozycje wyjazdu integracyjnego w góry, zimową porą roku. Czytajcie i czerpcie inspirację, by uczynić tą krótką wycieczkę jedyną w swoim rodzaju.

Zima w górach – firmowy wyjazd na narty

Nie macie planów na weekend, ale chętnie wyskoczycie na narty? Świetnie. Możecie wybrać się na jeden ze znanych stoków i pod okiem instruktora lub zupełnie samodzielnie oddać się zimowemu szaleństwu.

Mróz i chłód nie będą Wam straszne, jeżeli po udanym wypadzie na narty, dacie się na mówić na grzańca przy kominku i odpoczynek w towarzystwie najlepszych gier planszowych. Na wieczór hotelowe SPA i z tak doładowanymi bateriami można pełna parą wracać do służbowych obowiązków, po weekendzie.

Poszukiwanie przygód – śnieżny wypad firmowy w góry

Zima bywa sroga. Ale nie dla Was. Zorganizujcie wypad w góry i pobawcie się w poszukiwaczy skarbów. Ukryjcie w lesie rekwizyty, sporządźcie plan, mapę i do dzieła – witaj przygodo. Pamiętajcie również, by zwycięzców nagrodzić gromkimi brawami i drobnymi upominkami.

Zima w górach – inne pomysły na wypad firmowy

Jeżeli te pomysły już wykorzystaliście, a weekend jeszcze się nie skończył zawsze możecie urządzić poprawiny tej niezapomnianej zabawy. Idźcie na lodowisko i bawcie się doskonale lub urządźcie bitwę na śnieżki, czy pieczenie barana na ognisku.

Idealnym zakończeniem integracyjnego wypadu zimą w góry może być, na przykład wzięcie udziału w kuligu. Pomysłów jest cała masa. Możecie nawet zdać się na propozycje agencji eventowej, z którą pojedziecie na taki wyjazd. Dlaczego warto to zrobić?

Z pomocą agencji

Agencja eventowa pozwoli Wam bez stresu przeżyć pełne wrażeń dni na imprezie integracyjnej w górach. Wszystko będzie w ich rękach, a Wam pozostanie jedynie wyśmienita zabawa. Brzmi idealnie? Korzystajcie i bawcie się wyśmienicie!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE