Myślisz o zorganizowaniu plenerowego eventu dla pracowników Twojego firmowego zespołu? Chcesz połączyć aktywne spędzanie zaplanowanego czasu wraz z integracją wewnątrzgrupową? Zastanawiasz się, jak wykorzystać pierwsze wiosenne, ciepłe i zwiastujące nadejście nowego sezonu dni? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję – zabierz swoich podopiecznych na spływy kajakowe rzeką Pilicą! Malownicza trasa, prowadząca lewobrzeżnym dopływem Wisły, pozwala uczestnikom na podziwianie krajobrazów dzikiej przyrody oraz urokliwych wysepek położonych w pobliżu. Otaczające zewsząd Pilicę łąki, lasy i bagna tworzą nieprawdopodobny klimat, który w wyjątkowy sposób zespala człowieka z naturą. Tego typu plenerowy event firmowy jest świetnym rozwiązaniem w momencie, gdy nie masz ochoty po raz kolejny powielać doskonale wszystkim znanych schematów bankietowych, czy decydować się na kolejne sztampowe motywy. Kajakowy spływ rzeką Pilicą z pewnością przypadnie do gustu wszystkim sportowym zapaleńcom, ale ma szansę spodobać się również tym, którzy po prostu cenią sobie rekreację i wypoczynek na świeżym powietrzu.

Aktywizacja grupy na najwyższym poziomie

Dbając przede wszystkim o komfort i bezpieczeństwo każdej osoby biorącej udział w wyprawie, kluczowym elementem eventu jest wstępne szkolenie. Zostanie ono przeprowadzone przez profesjonalnych instruktorów; pod ich czujnym okiem odbędzie się również spływ. Wszyscy uczestnicy otrzymają specjalne kamizelki asekuracyjne – na wypadek nieprzewidzianych sytuacji związanych z walką z żywiołem. Oprócz głównego punktu i w zasadzie celu programu, czyli spływu Pilicą, pracownicy Twojej firmowej drużyny będa mieli niepowtarzalną okazję, aby wziąć udział w leśnym biwakowaniu i związanych z nim atrakcjach. Poniżej przedstawiamy listę proponowanych na ten czas inspiracyjnych aktywności:

  • ogniska w punktach przestankowych podczas spływu,
  • biwakowanie i nocowanie w namiotach,
  • zajęcia ruchowe z trenerami: rozgrzewki, przebieżki po lesie, ścieżka zdrowia, plenerowa siłownia (ćwiczenia wzmacniające przed wysiłkiem potrzebnym w kajakarstwie),
  • gry terenowe nocą (podchody, gry zespołowe),
  • najważniejszy przystanek w Białobrzegach – miejscowości z XVI-wieczną historią i tradycją. W planie zwiedzanie z przewodnikiem i korzystanie z oferty gastronomicznej.

Jeżeli zaintrygowała Cię nasza oferta plenerowego eventu firmowego bądź uznałeś ją za wyjątkowy pomysł aktywizacji swojego zespołu firmowego, nie zwlekaj, tylko napisz do nas! Chętnie podejmiemy się organizacji wydarzenia, dbając o każdy szczegół i poczucie satysfakcji Twoje oraz każdego z uczestników.