„Niech żyje bal!” – w ten sposób można by rozpocząć nieoficjalną część firmowego eventu. Na wstępnie, warto pokusić się o jakąś atrakcję, która rozkręci zabawę, wprowadzając gości w odpowiednią atmosferę. Jeżeli będzie to impreza taneczna, cóż lepiej sprawdzi się jak nie rozgrzewający pokaz tańca towarzyskiego?

Tango argentyńskie, salsa czy też inny taniec

Jesteś szczególnym fanem któregoś stylu tanecznego? A może nie masz o tym zielonego pojęcia? Niezależnie w której z grup się znajdujesz, razem z agencją Whatevent zorganizujesz pokaz z najwyższej półki. Wykorzystanie tego typu atrakcji niesie za sobą wiele obustronnych korzyści:

  • wprowadza odpowiednią atmosferę, nastawiając gości na dobrą zabawę,
  • może być ciekawym wstępem do imprezy tematycznej, na przykład tango będzie nawiązywać do stylu „Ojca Chrzestnego”,
  • pokaz tańca wyzwoli w uczestnikach wrażliwość na piękną sztukę oraz pobudzi zmysł estetyki,
  • taniec wykonany przez doświadczonych i profesjonalnych tancerzy wzbudzi podziw i wywoła oczekiwany efekt „wow”,
  • pokaz może być wstępem do warsztatów tanecznych, będących kolejną, przyjemną atrakcją.

Dobór odpowiedniego pokazu tanecznego na imprezę wydaje się być prosty, ale raczej tylko przy organizacji eventu tematycznego. Inaczej będzie, gdy stanie się wstępem do części nieformalnej. Wtedy powinien wywoływać określone emocje, wprowadzać nastrój i pobudzać zmysły do zabawy.

Każdy taniec to inna historia

Dobrze jest zaakcentować poprzez taniec klimat kraju z którego on pochodzi. Dla tanga pierwszym skojarzeniem jest Argentyna. Samba – Rio de Janerio. Zorganizować można także pokaz polskiego Krakowiaka. Każdy z nich ma w sobie emocje, podróż do innego świata, artystyczny przekaz. Przydać się może również scenografia, która stworzy dodatkowy i niepowtarzalny klimat.

Zatańcz z Whatevent

Jeżeli zależy Ci na fantastycznych wrażeniach gości, zdecyduj się na pewną i popartą referencjami obsługę. Firmy z jakimi pracowaliśmy znajdziesz w zakładce ”klienci”. Od wielu lat współpracujemy z nimi przy dużych i małych eventach dbając o zadowolenie wszystkich gości. Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem telefonu 786 222 223 lub mailowo: kontakt@whatevent.pl.