Jeżeli planujesz zorganizować integracyjny wyjazd dla pracowników swojej firmy, a jednocześnie chciałbyś zażyć nieco kąpieli słonecznej, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Zdecyduj się na firmowy wyjazd na Maltę!

Co robić na Malcie?

Malta to wyspiarskie państwo położone na Morzu Śródziemnym. Poza oliwkami, kaparami i suszonymi pomidorami, czyli typowymi składnikami kuchni śródziemnomorskiej, słynie także z pięknych plaż. Paradoksalnie jednak, uwarunkowania geograficzne i wyspiarski klimat umożliwiają podjęcie znacznie więcej różnorodnych aktywności niż opalanie się na leżaku. Poniżej przedstawiamy pomysły, które mogą Ci się wydać atrakcyjne!

  1. Zwiedzanie Valletty – stolicy Malty – która często określana jest mianem „muzeum pod gołym niebem” ze względu na liczbę zabytków, a jest ich aż ponad 300!
  2. Nurkowanie w krystalicznie czystej wodzie, która skrywa głębokie jaskinie, bajeczne rafy koralowe i zatopione wraki statków.
  3. Spacerowanie po klifach Dingli Cliffs, które oferują spektakularne widoki na morze.
  4. Zwiedzanie miasta Mdina, określanego też mianem Cichego Miasta, czyli historycznej stolicy Malty, która przepełniona jest średniowiecznymi zabudowaniami.
  5. Zwiedzanie Pałacu Wielkiego Mistrza, czyli siedziby prezydenta. Można w nim zobaczyć jedną z największych kolekcji broni okresu Kawalerów Maltańskich.

To tylko kilka propozycji spędzania czasu w trakcie pobytu na Malcie. Jego harmonogram powinien zaś być ułożony w taki sposób, by uwzględnić również integrację grupy, na przykład w formie gier zespołowych czy innych wspólnych aktywności, które nie tylko podniosą morale, ale również pozytywnie wpłyną na nawiązywanie nowych znajomości i zacieśnianie już istniejących więzi między pracownikami. Sprzyja temu nieformalny charakter atmosfery, czego może brakować podczas zwykłego dnia w pracy. Warto więc wykorzystać ten czas jak najlepiej, by po powrocie utrzymać dobre nastroje i uzyskiwać jedynie owocne rezultaty.

Zdecydowany na odkrywanie raf koralowych w towarzystwie reszty personelu swojej firmy? Zanim poradzisz im spakowanie walizek, skontaktuj się z nami, by omówić szczegółowy plan pobytu. Skonstruujemy go tak, by spełnić Twoje oczekiwania w jak największym stopniu. Nakładamy na Twoją satysfakcję wysoki priorytet!