Organizujesz event w zimowych miesiącach? Nie wiesz, na jakie atrakcje się zdecydować? Prawdą jest, że wachlarz atrakcji na zimowe miesiące jest nieco węższy niż na letnie, jednak można znaleźć w nim prawdziwe perełki – takie, które zajmą gości na długi czas i sprawią, że zorganizowany przez Ciebie event na długo zostanie im w pamięci.

Jedną z najciekawszych zimowych atrakcji jest rzeźbienie w lodzie. To doskonała rozrywka zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników eventu. W każdym może skrywać się artystyczne zacięcie! Rzeźbienie w lodzie to zupełnie inna forma rozrywki, która pozwoli na uwolnienie pokładów kreatywności.

Lodowe rzeźby

Event z rzeźbieniem w lodzie to nie tylko kilka kostek, w których goście będą mogli wykuwać dowolne wzory. Impreza może zacząć się od pokazu rzeźbienia w lodzie, podczas którego doświadczeni artyści zaprezentują swoje umiejętności. Twarze, zwierzęta, budowle – w to wszystko da się przekształcić kawałek lodu!

Kolejna część eventu to czas na warsztaty i nauczenie się nieco podstaw. Kilka rad od artystów z pewnością ułatwi późniejszą pracę. A po nauce… czas na spróbowanie swoich sił w rzeźbieniu w lodzie!

Podczas rzeźbienia w lodzie jedynym ograniczeniem będzie Twoja wyobraźnia. Możesz wyrzeźbić cokolwiek zechcesz. Daj upust swojej kreatywności i sprawdź, czy kryje się w Tobie artysta! Koniec eventu to czas na pamiątkowe zdjęcia z wykonanymi rzeźbami.

Gdzie można zorganizować event z rzeźbieniem w lodzie? Tak naprawdę w dowolnym miejscu – jedyne, czego potrzeba do zorganizowania takiej atrakcji to trochę miejsca na zewnątrz. I dobre humory Twoich gości!

Lodowa impreza z Whatevent

Rzeźbienie w lodzie przypadło Ci do gustu? Skontaktuj się z nami, a zorganizujemy dla Ciebie prawdziwie lodowy event, podczas którego Twoi goście będą mieli okazję, aby obudzić w sobie artystę!

Oprócz samych pokazów i warsztatów rzeźbienia w lodzie możemy zadbać o zimową, mroźną scenografię, która przeniesie Ciebie i Twoich gości do magicznej, lodowej krainy. Doskonałym zwieńczeniem lodowej imprezy będą przekąski. Co powiesz na ciepłą herbatę dla gości i ciasto wyglądające niczym kostki lodu?

Przenieś swój event do mroźnego świata przepełnionego kreatywnością razem z Whatevent!