Szklane kule czas położyć na stół i przetasować karty tarota. Impreza w stylu astrologicznym to mieszanka magii oraz przygód. Każdy będzie miał wpływ na swoje wróżby oraz przyszłość, dlatego  serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją zorganizowania tego eventu.

Astrologiczny wymiar na imprezie

Początek imprezy to przede wszystkim powitanie gości szklanymi kulami. Każdy dostanie swoją mini kulę oraz miejsce przy stoliku. Kolejna atrakcja to wróżenie z nich oraz tasowanie i wykładanie kart tarota. Konferansjer będzie zapowiadał kolejne atrakcje, takie jak badanie swojego horoskopu i tworzenie idealnej przyszłości dla każdego uczestnika.

Nie zabraknie wróżenia z fusów, wosku, czy układania butów według kolejności. Następny punkt imprezy to medytacja i oczyszczenia aury oraz rzucania losów. Istna astrologiczna mieszanka dobrej zabawy oraz mnóstwo przygód.

Astrologiczna scenografia na imprezie

Lokal zostanie przygotowany na wzór astrologiczny. Znaki zodiaku na ścianach Zwierzęta z horoskopu chińskiego oraz rośliny z wróżb majów. Do tego szklane kule, tarot, runa oraz wiele innych magicznych dekoracji. Muzyka w tle będzie odpowiednio dobrana, a efekty świetlne dopasowane w taki sposób, by zrobić, jak najlepsze wrażenie na uczestnikach i oddać atmosferę tematyki wydarzenia.

Jak zorganizować imprezę w stylu astrologicznym?

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z WhatEvent. Zorganizujemy najlepszą imprezę w stylu astrologicznym na Państwa warunkach i spełniającą wszystkie oczekiwania. Do tego zapewnimy także najlepszy catering, wypożyczenie scenografii i innych elementów, które ją tworzą. Najlepszy konferansjer poprowadzi profesjonalnie całe wydarzenie i porwie uczestników do zabawy i mocy atrakcji. Wszelkie szczegóły można omówić z naszą agencją drogą mailową lub telefoniczną.