Psie zaprzęgi to atrakcja znana całej Skandynawii i wszystkim krajom, w których zima szaleje i kuje ziemię lodem podczas mroźnych wieczorów. Nasza strefa klimatyczna w ostatnich latach nie sprzyja takiej aurze. Nie sądzicie jednak, że to nie jest dostateczny powód do tego, aby rezygnować z tej aktywności? Prezentujemy Wam dzisiaj pokaz psich zaprzęgów w wersji letniej! To oznacza, że nie potrzeba do niej ani wielkich sani ani nawet śniegu. Wszystko odbywa się na trawie oraz w pojazdach z kółkami.

Na jakie okazje?

  1. Urodziny dziecka, młodzieży i dorosłych, ponieważ w każdym wieku można podziwiać pieski,
  2. Festyny rodzinne i pokazy w środku parku,
  3. Święto danego miasta, szczególnie jeśli w jakiś sposób jest związane ze zwierzętami,
  4. Integracja firmowa na świeżym powietrzu,
  5. Eventy związane z psami, wydarzenia promocyjne i jubileuszowe.

Pokazy zwierzęce są ciekawe i naturalne

Obcowanie ze zwierzętami domowymi oraz dzikimi jest nieodłącznym elementem naszego życia, nie sądzicie? Zwierzęta towarzyszą ludziom od zarania dziejów. Służą im, ogrzewają ich oraz są niezastąpionymi przyjaciółmi człowieka. Psy husky są wykorzystywane do prowadzenia sani i zaprzęgów. Na zmianę z reniferami mogą wozić Świętego Mikołaja po całym świecie, aby roznosił dzieciom prezenty i zadowalał ich twarze. Psy odgrywają tu więc niezastąpioną rolę. Pokaz zaprzęgów na trawie odbywa się w orszaku psów, które zamiast sani mogą ciągnąć małą dorożkę lub sanki na kółkach. Dzięki temu, żaden śnieg nie jest wymagany ani podziwiać tę atrakcję, a nawet w niej uczestniczyć i dać się porwać psom w niezapomniany bieg!

Nasza firma zajmuje się branżą eventową od wielu lat. Zbudowaliśmy mechanizmy, struktury i sposób działania, aby przynosić jak najwięcej zadowolenia naszym klientom. Z chęcią też dostosowujemy oferty do ich wymagań, ponieważ każda sytuacja jest zupełnie inna i wymaga innych rozwiązań. Doskonale o tym wiemy, dlatego podchodzimy do klientów indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Zadzwońcie zatem do nas lub napiszcie, a opowiemy Wam o wszystkich szczegółach tej oferty. Bardzo serdecznie zapraszamy i pośpieszcie się! Do usłyszenia!