Dla klientów z Wrocławia, pragnących zadbać o zintegrowanie społeczności pracowniczej, przygotowaliśmy specjalną ofertę, jaką jest organizacja imprez firmowych. Ze względu na różnorodność zamówień, przygotowaliśmy listę eventów dla firm zamawianych w największej częstotliwości.

Wyróżniamy wiele rodzajów imprez firmowych, w tym między innymi:

 • Bankiety
 • Jubileusze firmowe
 • Konferencje, szkolenia firmowe i warsztaty
 • Imprezy integracyjne
 • Wyjazdy firmowe (poza woj. dolnośląskie jak i na terenie województwa)
 • Imprezy firmowe okolicznościowe (np. wigilie firmowe)

Uczczenie sukcesu firmy to podstawowy powód do zorganizowania imprezy – nie musi to być jednak jedyna okazja, aby zebrać pracowników w celu celebracji. Nasi klienci decydują się na 2-3 dniowe integracje dla swoich pracowników, aby podnieść morale zespołu. Posiadamy gotowe koncepty wydarzeń, których realizacja możliwa jest 365 dni w roku. Dla potrzeb wydarzeń specjalnych, przygotowujemy indywidualne oferty na zamówienie.

Dla potrzeb sporządzenia planu imprezy wraz z kompletną wyceną każdego z elementów, zalecamy przesłanie briefu zawierającego takie informacje jak:

 1. Przewidywana ilość osób biorących udział w wydarzeniu
 2. Cel imprezy
 3. Planowany termin
 4. Atrakcje, które Państwa interesują (zaproponujemy dostępne rozwiązania)
 5. Szacowany budżet

Jeśli nie posiadasz briefu – skontaktuj się z naszymi specjalistami mailowo: imprezyfirmowe@whatevent.pl lub telefonicznie pod numerem: 786 222 223 przekazując ogólne informacje na temat projektu lub Twoje oczekiwania.