Impreza stylizowana na Miami ink

2021-12-03T01:58:04+01:0018 grudnia 2021|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Floryda, palmy i tatuaże… Wschodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych owiane jest niejedną piękną wizją. Przyciąga rzesze turystów każdego roku. Sprzyjająca pogoda i klimat koją zmysły i dają przestrzeń do odpoczynku. Jest tu też nieco egzotyki – wszak USA to niesamowita różnorodność. Jest tu jednak coś jeszcze – niezwykłe studia tatuażu. Ich renoma rośnie od wielu lat, a to dlatego, że pracują w nich najwięksi artyści w kraju. Nie są oni zwykłymi tatuażystami, ale właśnie – artystami, który podnieśli malowanie pod skórą do rangi sztuki. Dużo imprezują, tworzą piękne rzeczy i dobrze się bawią. Zabawicie się i Wy?

Gdzie można urządzić tego typu imprezę?

  1. Na plaży – klimat Florydy sprowadza się przecież w głównej mierze do szerokich i długich, piaszczystych plaż,
  2. W knajpie – szczególnie w klimacie Stanów Zjednoczonych,
  3. Na sali restauracyjnej – którą można tak wystylizować na Florydę, że niepotrzebne będzie udawanie się w daleką podróż za ocean.

Lista najważniejszych atrakcji, których nie może zabraknąć:

  1. Stoisko ze zmywalnymi tatuażami – bo przecież o różnorakie wzory na ciele tutaj chodzi,
  2. Motor do przejażdżki – który jest bardzo popularny w tamtej części USA, najlepiej ze skórzanym obiciem,
  3. Stoisko z alkoholem i drinki z palmą – któryś artyści w studiu tatuażowym piją do woli po zakończonej, całodziennej pracy,
  4. Warsztaty z rysunku – każdy artysta musi nieustannie podnosić swoje kwalifikacje i umiejętności, aby się rozwijać,
  5. Food truck z fastfoodem – nie mogłoby zabraknąć hamburgerów i frytek na imprezie w stylu USA!

Nasza firma zajmuje się organizacją różnego typu eventów – w tym – wszelkich imprez tematycznych. Jeśli pragniecie, by Wasze wydarzenie było wyjątkowe, starannie wystylizowane i dopięte na ostatni guzik, zapraszamy do kontaktu. Możecie to zrobić zarówno drogą telefoniczną jak i mailową. Z chęcią odpowiemy na Wasze pytania i dostosujemy ofertę do Waszych potrzeb, ponieważ zadowolenie klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE