Słoneczna aura sprawia, że organizacja eventu przyobleka się w zupełne inny wymiar. Na topie stają się wszystkie atrakcje związane z zajęciami plenerowymi – przecież żal nie skorzystać z tak fantastycznej pogody. Jak wiec wybrać spośród setek ofert tą jedyną, najbardziej odpowiednią? Jeżeli zadajesz sobie właśnie takie pytanie, nie pozostaje ci nic innego jak zgłosić się do agencji Whatevent. Specjalnie dla ciebie dobierzemy najlepsze, letnie rozwiązanie, które idealnie wpasuje się w twoją imprezę. Jedną z bardziej luksusowych propozycji, które mamy w swojej ofercie jest wynajem jachtów.

Poczuj się jak w filmie

Akcja wielu kasowych filmów, w dużej mierze często toczy się przynajmniej częściowo na pokładzie jachtu, w akompaniamencie motorówek i różnego rodzaju wodnych atrakcji. Jestto swego rodzaju symbol bogactwa i prestiżu, na który teraz i ty możesz sobie pozwolić. Nie musisz być właścicielem jachtu, aby zorganizować na nim niezapomnianą imprezę. Doborowe towarzystwo, wspaniała muzyka i lekkie drinki z palemką przygotowywane przez najlepszych barmanów – tak właśnie może wyglądać twój event. Zgłoś się do naszej agencji, a zorganizujemy specjalnie dla ciebie najlepszą imprezę pod słońcem. Dodatkowymi atrakcjami będzie możliwość wynajęcia, oprócz samego jachtu, również skuterów wodnych. Sam jacht to także szereg ciekawych zajęć – daje między innymi możliwość skoków do wody z pokładu, a w jednym z bardziej rozbudowanych wariantów, także możliwość nurkowania! Pozwól sobie na odrobinę luksusowej beztroski – wszyscy zaproszeni goście będą mocno zachwyceni – o to zadba już nasza agencja.

W dzień czy w nocy

Dla nas żadna pora w ciągu doby nie jest zła na event. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od ciebie. Rejs po jeziorze, morzu czy oceanie – to także twoja decyzja. Każda godzina może być na swój własny sposób atrakcyjna – i tak w dzień wykorzystujemy uroki słonecznej pogody, a nocą, w blasku księżyca zorganizujemy najlepszą imprezę pod gołym niebem. Nie możemy oczywiście zapomnieć, o tak ważnym aspekcie, jakim jest bezpieczeństwo. Podróży będą towarzyszyć profesjonalni ratownicy, na oddzielnych łodziach motorowych – wszystko w trosce o waszą prywatność i dobre samopoczucie. Wybierając agencję Whatevent, wybierasz zawsze najlepszą możliwą jakość!