Poznań słynie z nietuzinkowych, niekonwencjonalnych wydarzeń kreowanych przez prywatnych przedsiębiorców, jak i przez władze miasta. Agencja Whatevent jest idealnym odzwierciedleniem potrzeb rynku poznańskiego w branży eventowej. Kreujemy, zaskakujemy, działamy niebanalnie – co zawsze przekształca się w spektakularny efekt. Nasza agencja w swojej ofercie ma możliwość wykonania takich zleceń jak: gale, konferencje, jubileusze, imprezy tematyczne czy zamknięte imprezy firmowe. Jest to zaledwie niewielka część usług jakie świadczymy. Pozostałe informacje znajdą Państwo w zakładce „Oferta”.
Największą bazę naszych klientów w Poznaniu tworzą firmy średnie i duże, najczęściej dokonujące zamówień na imprezy tematyczne. Wykorzystujemy najciekawsze nowinki technologiczne aby zaimponować najbardziej wymagającym. W przypadku najbardziej zaawansowanych przedsięwzięć takich jak mapping czy hologramy 3D współpracujemy z najlepszymi firmami Polskimi jak i zagranicznymi, aby przygotować najbardziej nietuzinkowe efekty w branży. Nie boimy się żadnego wyzwania, często tworząc dla naszych klientów wydarzenia last-minute (wielokrotnie podejmujemy się bardzo bliskich terminów – jesteśmy zgranym zespołem, który poradzi sobie z każdą realizacją).

Organizacja imprez: Poznań

Podczas kreacji takich wydarzeń jak oficjalne gale czy imprezy firmowe przykładamy ogromną wagę do detali takich jak np. oświetlenie powierzchni, odpowiednio dobrane atrakcje, konferansjer, nietuzinkowa, najwyższej jakości scenografia czy budowa sceny wraz z nagłośnieniem w zależności od przygotowywanego performance’u.
W oparciu o Państwa zapytanie działamy profesjonalnie, zbierając od klienta odpowiedni research, który przekłada się na ofertę w idealnie sposób skrojoną pod potrzeby kontrahenta.
Warto wziąć pod uwagę istotny fakt – jesteśmy agencją ogólnopolską, docieramy w każde miejsce nie pozostawiając nikogo obojętnym na nasze działania. Nasze statystyki są jednoznaczne: 100% naszych klientów wraca do nas z zapytaniem o przygotowanie kolejnego wydarzenia z branży eventowej (i nie tylko).
Zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od godziny 9:00 do 17:00. Nasi konsultanci są gotowi, aby wprowadzić Państwa do świata zjawiskowych wydarzeń tworzonych przez WHATEVENT.