Pomysły urządzania eventu, jakim jest przyjęcie karnawałowe dla firmy są stosunkowo młode – przez dłuższy czas w zasadzie głównym pretekstem do zorganizowania tego typu przedsięwzięcia był rozpoczynający ten okres Sylwester. Ostatnio jednak dużą popularność zyskują imprezy utrzymane w stylu karnawałowym, najczęściej z uwagi na swój niepowtarzalny oraz oryginalny charakter, zawdzięczany głównie klimatycznej, zimowej aurze. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w logistycznym planowaniu eventów skierowanych do rozmaitych placówek, oferujemy swoją pomoc w wykreowaniu niezapomnianej imprezy karnawałowej, której atrakcje przejdą najśmielsze oczekiwania – nawet wśród najbardziej gotowych na niespodzianki gości! Zachęcamy do zapoznania się z naszą listą pomysłów oraz inspiracji na wieczór urządzony w karnawałowej estetyce!

Białe szaleństwo, czyli konsekwencja w łączeniu zimowego uroku z karnawałową energią

Karnawał wszystkim kojarzy się z pokładem niespożytych sił energii, tańcami i zabawą (najczęściej do białego rana!). I słusznie, bo to jedyny taki okres w roku, kiedy nawet zapracowani mogą nieco sobie pofolgować i oddać się przyjemności cudownej beztroski. Przyjęcie karnawałowe niekoniecznie musi odbywać się na dużej przestrzeni sali konferencyjnej, która nieco ogranicza pole manewru, jeżeli chodzi o atrakcje specjalne Wśród naszych inspiracji znajdziesz opcję wyjazdu do spa bądź hotelu na terenach górskich (np. Karpacz), w którym możemy zorganizować Twojemu zespołowi cały pakiet zimowych wrażeń.  Jakich?

  • kolacja przy ognisku wraz z dużym kuligiem,
  • korzystanie z zabiegów odnowy biologicznej,
  • wieczór taneczny wraz z muzyką góralską na żywo,
  • pokaz sztucznych ogni

Zainteresowała Cię nasza oferta? Skontaktuj się jak najszybciej z nami – pomożemy Ci zorganizować niezapomniany wyjazd zimowy dla pracowników Twojego zespołu w firmie!