Organizacja eventów to bardzo wymagające i czasochłonne zadanie. Wbrew pozorom potrzebna jest też specjalistyczna wiedza, która pozwoli na odpowiednie zabezpieczenie miejsca wydarzenia czy złożenie dokumentów w konkretnych jednostkach administracyjnych.

Pojęcie imprezy tematycznej jest znane już chyba każdemu z nas. Dla wydarzenia jest to wydarzenie oparte na wybranym motywie. W zależności od tematu przygotowujemy scenerię, dekorację, stroje dla gości czy odpowiednią oprawę muzyczną. Wszystkie elementy, które wybierzemy muszą składać się na jedną spójną całość. Najważniejszą stroną imprez tematycznych jest klimat i atmosfera, które są podstawą do dobrej zabawy.

Impreza tematyczna – Zlot Czarownic

Doskonałym i unikatowym pomysłem na takie wydarzenie jest temat sabatu czarownic. Według naszej kultury nocne zloty takich postaci odbywały się na trudno dostępnych szczytach gór w momencie pełni księżyca. To doskonała wskazówka w kwestii projektowania i budowy scenerii. Wystrój wnętrza w takim klimacie powinien opierać się na tajemniczości i poczuciu grozy. Uczucie niepewności możemy zbudować za pomocą zgaszonych świateł- jedyne oświetlenie to świece pozapalane w centralnych i strategicznych miejscach. Oczywiście, w honorowym miejscu musi znaleźć się imitacja księżyca w fazie pełni. To symbol sabatu czarownic, którego nie możemy pominąć.

Wszystkie dekoracje składające się  na wystrój muszą być wyraźne, charakterne i pełne grozy. Zadbamy, aby swoje miejsce znalazły pająki, nietoperze, miotły czarownic czy naczynia do sporządzania trujących mikstur. Oczywiście impreza tematyczna „Zlot Czarownic” nie może obyć się bez strojów dla wszystkich przybyłych gości. Oprócz narzut, kapeluszy czy peruk warto zadbać o osobę, która wykona klimatyczny makijaż chętnym uczestnikom.

Mroczny klimat

Sukces imprezy w dużej mierze zależy od atmosfery, którą uda się nam zbudować. W tym przypadku zadbajmy o ciężką muzykę, która wprowadzi gości w ten klimat. Dopełnieniem i główną atrakcją takiego wieczoru może być pokaz iluzjonistyczny, który spowoduje, że nasi gości poczują magię i czary na własnej skórze. Nasza firma pomoże Ci z wyborem i budową takiej scenerii.