Budka ze zdjęciami w stylu jazzowym

2021-04-07T22:07:50+02:0006 kwietnia 2021|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Zdjęcia stały się nieodłącznym elementem życia człowieka XXI wieku. Służą nie tylko celom dokumentującym wydarzenia polityczne czy historyczne lub celom artystycznym, ale stanowią także fajną pamiątkę z imprezy ze znajomymi, jubileuszy, eventów!

Dlaczego by nie zrobić zdjęć w dobrym stylu?

Proponujemy Państwu skorzystanie z budki ze zdjęciami w stylu jazzowym! Wyobraźcie sobie skórzane obicie a ‘la francuski fotel, dużo piór i brokatu, szelki, kapelusz z rondem, czerwoną szminkę i szampana w dłoni. Taka aura zostałaby w waszych głowach na zawsze.

Styl jazzowy przeżywa dzisiaj swoisty renesans. Kto bowiem nie jest zmęczony postmodernistycznym szkłem, globalizmem, wieczną gonitwą za pieniądzem? Warto zatrzymać się na chwilę i udać się do małej kawiarni, uraczyć dobrą kawą lub winem i słuchać wielogodzinnych jam session pianistów i trębaczy – tak charakterystycznych dla dwudziestolecia międzywojennego. Odpoczynek zdaje się dzisiaj być passe, a to wielka szkoda! Kto bowiem nie lubi zatrzymać się choćby na chwilę i zastanowić nad życiem, pięknem muzyki lub rozsmakować się w aromatycznej kawie? Jazz właśnie taki jest – zatrzymuje nas na chwilę i sprawia, że życie zwalnia i staje się jakby bardziej nasycone refleksją i rozmarzeniem. Jeśli chcielibyście zatrzymać na chwilę nie tylko swoje życie, ale i przeżywane chwile – i utrwalić je na zdjęciu – doskonałą opcją będzie budka fotograficzna w stylu jazzowym. To przecież jazz jest protoplastą uchwycenia odpowiedniego momentu i zatrzymania go w pamięci na lata.

Rekwizyty dostępne w takiej budce to:

– kapelusze z rondem

– szelki i marynarki

– długie boa z piórami wszelakiego koloru

– rękawiczki – oczywiście krótkie lub długie

– instrumenty charakterystyczne dla jazzu

– sztuczne pieniądze

– kieliszki i butelki najwykwintniejszych trunków

Pozwólcie się zatrzymać, zatopić w muzyce i uwiecznić te chwile w stylu jazzowym. Ta pamiątka zostanie z Wami na zawsze.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE