Wyjątkowy wyjazd firmowy – Ziołowy Zakątek

2020-09-04T00:12:18+02:0013 września 2020|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Jest takie miejsce na mapie Podlasia, które roztacza magiczną wręcz aurę. Położone między polami, lasami, otoczone najróżniejszymi gatunkami roślin i ziół. Miejsce, w którym ma się wrażenie, że czas się zatrzymał – Ziołowy Zakątek.

Wyobraź sobie te niezwykłe widoki. Ziołowy Zakątek to miejsce nie z tego świata, zupełnie inne niż to, które widuje się na co dzień. Bez zgiełku miasta, wielkich budynków, zanieczyszczeń. Przyroda w najczystszej formie, z której ludzie czerpią tam garściami. Zielona, bujna roślinność, zioła, kwiaty i malownicze budynki, w tym zabytkowe. Wszystko to czeka na Ciebie i Twoich pracowników w tym wyjątkowym miejscu.

Firmowy relaks w Ziołowym Zakątku

Już sam nocleg w Ziołowym Zakątku zasługuje na miano wyjątkowego. Do dyspozycji gości jest 150 miejsc noclegowych między innymi w… chatkach, leśniczówce czy domku na drzewie! Przyznaj, że rzadko ma się okazje do tego, by spędzić noc w tak wyjątkowym miejscu.

Co jeszcze czeka na Ciebie i Twoich pracowników podczas wizyty w Ziołowym Zakątku? Przede wszystkim ogromna ilość spacerów. Szczególnie polecamy wybrać się na ścieżki edukacyjne Podlaskiego Ogrodu Botanicznego. Doświadczeni zielarze chętnie podzielą się swoją wiedzą. Doskonałym zwieńczeniem spaceru będzie możliwość własnoręcznego przygotowania mieszanki herbat, ziół, a nawet produkcja nalewki.

Ziołowy Zakątek dba także o to, by przebywający tam goście mieli okazję do spróbowania wyjątkowych potraw. Na terenie Zakątka uprawiany jest ekologiczny warzywnik. Nie ma tam miejsca na chemię, a jedynie na dawne receptury. Jest to główny składnik większości dań w Ziołowym Zakątku. Każde z nich podawane jest z dodatkiem ziół i ekologicznych przypraw z własnych upraw.

Na terenie Ziołowego Zakątka znajduje się również ziołowe SPA. Zaznasz tam błogiego relaksu podczas kąpieli w lawendzie, masażu miodem czy sesji aromaterapeutycznej.

Pozwól sobie na chwilę zapomnienia z Whatevent

Skontaktuj się z nami, a przeniesiemy Ciebie i Twój zespół do innego, wyjątkowego miejsca. Takiego, które wyróżnia się nie tylko na mapie Podlasia, ale i całej Polski. Gwarantujemy, że zaznasz tam niesamowitego spokoju, a wyjazd pozwoli na naładowanie baterii do pracy całemu zespołowi. Pozwól sobie i swoim pracownikom na chwilę zapomnienia.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE