Organizujesz imprezę tematyczną? Potrzebujesz dekoracji do zrealizowania atrakcji? Chcesz, by na twoim wydarzeniu panował niepowtarzalny klimat? A może nigdzie nie znalazłeś tego, co jest potrzebne do urzeczywistnienia Twojej wizji? Mamy wszystko, czego potrzebujesz!

Dekoracje tematyczne tylko na dużym evencie?

Absolutnie nie! Bez względu na rozmiar wydarzenia i okazję, z jakiej się, dekoracje tematyczne zawsze są doskonałym pomysłem na wprowadzenie dodatkowego klimatu i zaciekawienie gości. Czy to rodzinne święto, czy jubileusz firmy, dzięki nim Twój event wyróżni się i na długo zapadnie w pamięć uczestnikom. Dekoracje tematyczne znajdują także zastosowanie w atrakcjach, takich jak na przykład popularne escape roomy.

Wynajmij gotowe dekoracje tematyczne!

Agencja eventowa Whatevent posiada bogatą ofertę pakietów dekoracji scenicznej, jak i pojedynczych dekoracji tematycznych, utrzymanych w różnorakich motywach. Między innymi są to dekoracje o tematyce Halloween, Casino, Hollywood, disco, PRL, czy nawet bajkowe wprost ze świata Alicji w Krainie Czarów – a to tylko kilka przykładów z ogromu motywów, jakie są do wyboru. Dekoracje posiadają części wiszące i stojące, ale także niezwykle efektowne elementy ruchome i trójwymiarowe. Wykonane są z najlepszej jakości materiałów i w stu procentach bezpieczne.

Dekoracje tematyczne full-service

Nie tylko wynajmujemy dekoracje. Oferujemy również pomoc w doborze odpowiedniej tematyki dekoracji i ich aranżacji. Dobierzemy je tak, by tworzyły wspólną całość i dawały niepowtarzalny efekt, skomponujemy z przestrzenią i światłem. Nie powielamy schematów – kreatywność to nasze drugie imię! Wszystkie dekoracje tematyczne dowozimy do dowolnego miejsca w kraju i profesjonalnie montujemy. Wypożyczenie dekoracji tematycznych to prosty i szybki sposób na uświetnienie każdego wydarzenia!

Masz własny pomysł na tematyczną dekorację?

Jeśli chcesz zrealizować własny projekt dekoracji tematycznych, przekaż go nam, a na pewno spełnimy Twoje oczekiwania. Jako agencja eventowa z wieloletnim doświadczeniem w branży oferujemy także usługę projektowania i budowania dekoracji według indywidualnych potrzeb. Bierzemy pod uwagę oczekiwania odbiorców, jak i klimat imprezy. Wspólnie z Tobą wybierzemy najlepsze materiały i razem stworzymy unikatowy zestaw dekoracji szyty na miarę!