Po pysznym świątecznym obiedzie zjedzonym w towarzystwie rodziny na nic nie ma się tak ochoty, jak na przyjemny film w podobnym klimacie, przy którym można się zrelaksować i uciec na chwilę od rzeczywistości. A jeszcze lepiej sprawdzi się cały maraton świątecznych filmów, w który można zaangażować również bliskich.

Jak zorganizować maraton świątecznych filmów?

 To bardzo proste. Przed samym wydarzeniem wybierz ulubione tytuły i oddaj głos innym uczestnikom maratonu. Możecie pójść na kompromisy co do długości maratonu i jego repertuaru, na przykład możecie umówić się tak, że każdy dorzuca od siebie jeden film. Tylko od Was zależy, czy na tegorocznych świętach pojawi się kultowy Kevin, czy też nie. Możecie również wybrać pewien motyw świątecznych filmów, na przykład oglądanie tylko komedii romantycznych o świątecznej tematyce. Wszystko w Waszych rękach. Zadbajcie o dobre przysmaki – stół z przekąskami można ozdobić świątecznymi motywami, a to samo zrobić można z samym jedzeniem. Pamiętajcie o wygodnych fotelach i odpowiednim nagłośnieniu, a maraton okaże się strzałem w dziesiątkę.

Jakie są plusy zorganizowania maratonu filmów świątecznych?

 Przede wszystkim jest to kolejna okazja do spędzenia świątecznego czasu w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Wydarzeniu można jednak nadać większą skalę i zorganizować je w przestrzeni publicznej. To pozytywnie wpłynie na więzi w lokalnej społeczności i sprowokuje wiele twórczych dyskusji. Nie zapominajmy również o kwestiach oczywistych: świąteczne filmy są po prostu przyjemne. Gwarantują chwile cennego relaksu i dobrej zabawy w magicznej atmosferze świąt bożonarodzeniowych.

Organizacja świątecznego maratonu filmowego wcale nie jest trudna!

 Zwłaszcza gdy pomożemy Ci w niej my. Nasza firma ma długoletnie doświadczenie w zakresie organizacji i obsługi eventów – zarówno prywatnych, jak i o większym zasięgu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i przekonaniu się na własnej skórze, dlaczego zaufało nam już szerokie grono zadowolonych klientów.