Wynajem baldachimu do imprez w plenerze

2022-01-17T02:29:30+01:0016 stycznia 2022|Agencja Eventowa, Wynajem sprzętu|

Baldachim ma wiele odsłon. Może być duży, mały, jasny, o ciemnych barwach, męski lub damski i romantyczny – w zależności od naszych potrzeb. Może imitować sufit w dużych przestrzeniach lub być jedynie elementem dekoracyjnym lub częścią scenografii. Bez względu jednak na jego przeznaczenie, sami musicie przyznać, że jest to niebanalny pomysł na urozmaicenie imprezy!

Jakie są zastosowania baldachimów?

1. Wprowadzają nastrój imprezy – szczególnie jeśli chodzi o styl boho, wiejski czy rustykalny.
2. Osłaniają dany obszar od widoku innych – wprowadzają więc nieco kameralny klimat. Jeśli nie chcecie, by event stanowił jedną wielką przestrzeń, warto podzielić go na fragmenty.
3. Chronią przed deszczem i wiatrem – jeśli wydarzenie odbywa się na zewnątrz, jest to ważny czynnik ochrony przez warunkami atmosferycznymi. Dzięki osłonie, żadne zmiany pogody nie będą Wam straszne i z pewnością lekki deszczyk czy wiatr nie będą w stanie zepsuć dobrej zabawy.

Lista wydarzeń, podczas których baldachim może się przydać:

1. Wieczór panieński – Który może się odbyć zarówno na świeżym powietrzu,jak i w zamkniętej przestrzeni. Baldachim może w takich okolicznościach być nie tylko elementem dekoracyjnym, ale też być częścią jednej z gier panieńskich.
2. Impreza zaręczynowa – Baldachim będzie na tej okazji po pierwsze romantycznym akcentem, a po drugie, będzie zapowiadał przyszłą imprezę weselną. Każda wybranka z pewnością doceni ten akcent, a wiemy przecież, że to właśnie szczegóły odgrywają nieraz najważniejszą rolę.
3. Spotkanie firmowe – Spotkania biznesowe pod baldachimem rozluźniają atmosferę, przywodzą na myśl lato i sprawiają, że każdemu jakoś łatwiej podczas negocjacji, ustaleń, rozmówi i tworzenia strategii na przyszłość.

Jesteśmy firmą, która od długiego już czasu działa w branży eventowej. Wiemy, że sprzęt często odgrywa kluczową rolę dla atmosfery całego wydarzenia. Jeśli ta oferta Was zainteresowała, koniecznie się z nami skontaktujcie. Możecie to zrobić mailowo lub telefonicznie – jak Wam wygodnie.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE