Masz ochotę na poczucie smaku prawdziwej mafijnej uczty, niczym z Ojca Chrzestnego? Kasyno, walizki pełne dolarów, najlepsze cygara i piękne kobiety. Do tego pełna konspiracja i dobra zabawa w jednym.

Żeby tak się stało, wystarczy Ci impreza w stylu mafijnym, którą możesz zorganizować w niezłym miejscu z okazji urodzin, imienin, czy po prostu dla dobrej rozrywki na weekendowej imprezie. Nie wiesz, jak się do tego zabrać? Przeczytaj poniższy tekst, by poczuć się, jak prawdziwy mafioso na tajnym bankiecie.

Gangsterskie rozrywki w tajnym kasynie

Możecie oddać się mafijnym grą i zabawą podpatrując, jak ucztują prawdziwi rekieterzy w filmach kinowych. Jednak, żeby jeszcze bardziej podkręcić tą niecodzienną i zarazem emocjonującą atmosferę, wychodzimy z propozycją zabaw, które możesz wykorzystać na swoim szabrowniczym evencie.

• Konkurs na najszybsze spalenie cygara.
• Turniej na najbardziej pomysłowe ułożenie i schowanie „zwłok”.
• Gra w ruletkę, pokera, black jack, czy kości.
• Zabawa polegająca na odgadnięciu, kto nie należy do mafii.

Jak widać, pomysłów na imprezę w stylu gangsterskim jest naprawdę wiele, a dzięki swojej kreatywności na pewno wymyślicie jeszcze więcej niezapomnianych i emocjonujących zabaw, które sprawią że goście poczują prawdziwy klimat mafijnego bankietu. Nie zapomnijcie również o drinkach, przystawkach i szabrowniczych przebraniach.