Karnawał to czas wzmożonych imprez, których celem jest kontynuacja świętowania nadejścia Nowego Roku. Tradycja ta od lat towarzyszy hucznym balom, najczęściej maskowym. Okres ten doskonale sprawdzi się także do organizacji firmowej imprezy integracyjnej. Planując takie wydarzenie warto wziąć również pod uwagę różne rozwiązania dotyczące uatrakcyjnienia tej nocy wszystkim przybyłym gościom.

Pokaz barmański idealny w karnawale

Wśród wielu atrakcji dostępnych na rynku zwykle trudno wybrać i zdecydować się tylko na jedną. Artyści mają do zaoferowania naprawdę wiele ciekawych pokazów, które doskonale nadają się na firmową imprezę. Nasza agencja eventowa, mając na uwadze wieloletnie doświadczenie  w organizowaniu takich wydarzeń, jako jedną z możliwości proponuje pokaz barmański. Karnawał to czas, kiedy tego typu show wpasowuje się idealnie w jego tematykę. Żonglerka butelkami i shakerami to pokaz niesamowitej precyzji i zręczności. Dodatkowo płonące efekty i powstające przepiękne, kolorowe drinki dodatkowo potęgują wrażenia wszystkich gości. Atrakcja ta, to zwykle dziesięciominutowy spektakl, bardzo często angażujący publiczność, co z pewnością sprzyja integracji. Rozrywkowa muzyka, egzotyczne owoce, procentowe napoje w kolorowym wydaniu – to właśnie kwintesencja karnawału.

Organizacja pokazu barmańskiego

Nasza agencja eventowa specjalnie dla ciebie przygotuje jedyny w swoim rodzaju i oryginalny spektakl, który zaskoczy wszystkich zgromadzonych uczestników. Oprócz samego show, w naszej ofercie znajdziesz możliwość wynajęcia barmanów na całą imprezę, którzy rozkręcą kolorowe szaleństwo drinków. Bardzo ciekawą atrakcją dodatkową, jest możliwość przygotowania lodowych barów. Ta dodatkowa atrakcja może także służyć jako wizytówka twojej firmy – w lodzie może zostać zatopione logo i nazwa firmy, a ledowe podświetlenie sprawi, że całokształt na długo zapadnie w pamięć wszystkich zebranych gości. Dodatkowym atutem wynajęcia naszej firmy do organizacji pokazu są atrakcyjne rabaty jakie specjalnie dla ciebie możemy uzyskać. Gwarantujemy również najlepszą na rynku jakość i profesjonalizm, co z pewnością będzie miało znaczący wpływ na przebieg całej imprezy.