Wynajem scen i podestów na imprezy

2022-05-12T09:57:16+02:0008 maja 2022|Agencja Eventowa, Wynajem sprzętu|

Pilnie poszukiwana scena lub podest na koncert albo inną uroczystość masową? Z agencją eventową Whatevent to żaden kłopot. Poniżej przedstawiamy ofertę, obejmującą wypożyczenie tego rodzaju elementów oraz ich budowę od podstaw na Państwa życzenie.

Wynajem scen na koncerty i inne eventy

Nasze przedsiębiorstwo może zaoferować wynajem profesjonalnych scen, które postawimy i rozłożymy w wybranej przez Ciebie lokalizacji na terenie całego kraju. Jesteśmy również w stanie, od początku do końca skonstruować taki obiekt, który będzie dostosowany do Twoich potrzeb i stworzony według Twojego projektu i specjalnych wytycznych.

Wszystkie sceny, które posiadamy w wypożyczalni zostały wykonane profesjonalnie oraz posiadają atesty bezpieczeństw i spełniają normy oraz wymogi prawne. Dzięki temu są w 100% bezpieczne oraz można ich używać na uroczystościach masowych.

Wynajem podestów na wydarzenia

Poza scenami trudnimy się także wynajmem podestów. Jesteśmy w stanie także przetransportować je na miejsce wydarzenia, rozłożyć oraz zdemontować po evencie. Do tego oferujemy profesjonalną obsługę techniczną podczas trwania imprezy, ale też inne wsparcie. Na przykład: organizację eventu, przygotowanie go, nadzór, czy wynajęcie ochrony.

Współpraca z profesjonalistami z WhatEvent – nasza oferta

Dzięki współpracy z WhatEvent mają Państwo pewność, że usługi są profesjonalne oraz wykonane w najwyższej jakości. Co konkretnie mogą Państwo u nas wypożyczyć?

1. Konstrukcje trawersowe.
2. Podesty sceniczne z regulowaną wysokością.
3. Windy oraz namioty ekspres.
4. Hale wystawne.

Jeżeli obiekt, który chcą Państwo wynająć nie znalazł się na tej liście, prosimy o telefon lub wiadomość mail, w odpowiedzi na która otrzymają Państwo pełną listę obiektów do wynajęcia z naszego przedsiębiorstwa WhatEvent.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny adekwatne do jakości zamawianych produktów, atrakcyjne rabaty, fachowców zajmujących się przygotowaniem, umieszczeniem, rozstawieniem i demontażem obiektów, przewiezienie scen lub podestów na wyznaczone przez Państwa miejsce wydarzenia.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE