Wszyscy uwielbiamy zwierzęta. Potrafią dostarczyć mnóstwo rozrywki i radości, a nawet nie muszą się przy tym zbytnio starać. Często wystarczy, że cieszą tylko nasze oczy, dlatego organizacja parady zwierzaków jest świetnym pomysłem na zabawę w towarzystwie ulubionych pupili. Oto kilka pomysłów, które mogą przydać się podczas przygotowań takiego wydarzenia.

Marsz zwierzaków

 Małą paradę można zorganizować na przykład w centrum handlowym, większą – w przestrzeni miejskiej. Świetnym pomysłem na główną atrakcję będzie przemarsz rozmaitych psów czy kotów w towarzystwie ich właścicieli. Zainteresowanie ze strony przechodniów gwarantowane! Przy tej okazji można zorganizować konkurs na najlepszego pupila. Głosy oddadzą obserwatorzy marszu, a nagrodą dla zwycięzcy może być na przykład zapas karmy.

Zwierzęcy salon piękności

 Każdy potrzebuje chwili relaksu – nasi czworonożni przyjaciele również. Dlatego paradzie towarzyszyć może dodatkowa atrakcja: prawdziwy salon piękności dla zwierzaków. Miejsca tego typu zyskują na coraz większej popularności i ich założyciele z pewnością będą chętni do współpracy przy Twoim wydarzeniu z racji dobrej reklamy dla ich przedsięwzięcia. Zwierzaki mogą zostać poddane na przykład profesjonalnemu strzyżeniu, przyjemniej kąpieli lub poradom stylistów, którzy wybiorą ubranka dobrane specjalnie dla nich. To świetna okazja do odświeżenia wyglądu podopiecznego, zwłaszcza podczas przygotowań do konkursu na najlepszego zwierzaka, gdzie wizerunek będzie grał szczególną rolę.

Wszystko to zapewni oryginalny i miły event, który uczestnicy będą wspominać z uśmiechem na ustach. Możesz liczyć na nasze wsparcie: oferujemy pomoc w zakresie organizacji i obsługi eventów, które przygotowujemy już od lat. Gwarantujemy pełen profesjonalizm wyszlifowany po latach pracy i gronie zadowolonych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.