W polskiej kulturze i tradycji na stałe zagościło przekonanie, że jak wesele, to jedynie tuż po kościelnym ślubie na jakiejś wiejskiej świetlicy, koniecznie z wodzirejem oraz litrami wódki jako główną atrakcją. Czasy idą jednak nieco do przodu, a wizja ciekawego wesela, zwłaszcza wśród młodych ludzi, powoli się zmienia. Obecnie państwo młodzi decydują się na innego rodzaju zabawy i atrakcje, a nawet na inny rodzaj ślubu – ślub kościelny bowiem z roku na rok drastycznie traci na powszechności i popularności, o czym mówią liczne statystyki.

Świetne wesele – kwestie organizacyjne

Nie wnikając przesadnie w powody odchodzenia od ślubu kościelnego oraz tradycyjnych weselnych zabaw oraz lania wódki na umór, można zaprezentować obraz wesela, które sprosta dzisiejszym trendom i oczekiwaniom młodych ludzi. Przede wszystkim zamiast wodzireja powinien pojawić się DJ, którego repertuar nie będzie ograniczał się jedynie do najbardziej znanych i skocznych utworów disco-polo, ale zaprezentuje również muzykę innego rodzaju, zarówno spokojna, jak i taką, przy której można zaciągnąć na parkiet każdą ciotkę (lub wujka, o ile jego stan upojenia alkoholowego jest znaczny).

Kolejna sprawą jest dostępność pożywienia oraz napojów. Przede wszystkim warto pamiętać, że coraz więcej osób decyduje się mówić o swoim wegetarianizmie lub nietolerancji glutenu. Z racji tego, że na weselu będzie prawdopodobnie mnóstwo osób, istnieje duże prawdopodobieństwo, że ktoś taki się trafi – warto zatem nie ograniczać dostępnych posiłków do samego mięsa. Podobnie jest z osobami, które są abstynentami – dla nich również powinien być szeroki wachlarz dostępnych opcji będących napojami bezalkoholowymi. Pamiętajmy bowiem, że obecność samej wody nie gwarantuje pełnego zadowolenia gości.

Ślub, który zapamiętasz na długo!

Niezależnie od tego, jakiego rodzaju wesele będzie Twoim wymarzonym, zgłoś się do nas. Jesteśmy firmą, która od wielu lat zajmuje się organizacją tego rodzaju wydarzeń. Oferujemy profesjonalne, rzetelne podejście do każdego klienta. Zależy nam na Twoim zadowoleniu. Nie przejmuj się – zajmiemy się wszystkim, co potrzebne, by zorganizować świetne wesele, które goście będą wspominać przez wiele lat. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług.