Chcesz zorganizować wystawę? Bardzo dobrym pomysłem na nią są tradycyjne krakowskie szopki, które mają grono wiernych fanów. W Krakowie znajdziesz wiele miejsc, w których taka wystawa okaże się sukcesem i nie obejdzie się bez echa.

Gdzie zorganizować wystawę szopek krakowskich?

Szopki krakowskie można wystawić w miejscach różnego typu, takich jak:
• domy kultury
• centra handlowe
• plener

W Krakowie znaleźć można miejsca tego typu w niemal każdej dzielnicy. Do godnych uwagi domów kultury należy między innymi Śródmiejski Ośrodek Kultury, położony tuż przy Rynku Głównym. Dobrym miejscem na pokazanie szopek są centra handlowe, które również są otwarte na różnego rodzaju wystawy. Warto zwrócić uwagę między innymi na ofertę Galerii Kazimierz, Galerii Krakowskiej czy nowopowstałej Serenady. Jeśli chcemy zorganizować wystawę w plenerze, świetnie sprawdzi się na przykład Rynek Główny lub Planty Krakowskie.

Dlaczego warto zorganizować wystawę szopek krakowskich?

Szopki krakowskie są jednym z kultowych atrybutów tego miasta. Wielu gości przyjeżdża do Krakowa na konkurs na najlepszą szopkę wraz ze swoim dziełem. Organizacja takiego wydarzenia jest dobrą promocją zarówno dla miasta, jak i Twojej marki. Kraków może się również poszczycić bogatą ofertą instytucji kulturalnych – to miejsca wręcz idealne na organizację takiej wystawy.

Jeśli masz w planach przygotowanie wystawy szopek krakowskich, zapoznaj się z ofertą naszej firmy. Whatevent to agencja zajmująca się profesjonalną organizacją i obsługą różnego rodzaju eventów, wedle uznania klienta. Oferujemy profesjonalną obsługę i pełną satysfakcję, bo doskonale wiemy, jak ważna jest dbałość o detale przy organizacji każdego eventu, niezależnie od skali, jaką przyjmuje.