Za oknem już prawie wiosna dlatego to najwyższy czas na zaplanowanie ciekawych i pełnych dobrej rozrywki weekendów i integracyjnych, w gronie swoich współpracowników. To również najlepsza okazja do stworzenia krótkiego wyjazdu, na przykład na szkolenie. Jaka może być jego tematyka? Czym warto zainteresować kadrę?

Wiosna za oknem – event na medal

Warto pomyśleć o wystawieniu eventu wiosennego. Może on się odbyć na świeżym powietrzu, w plenerze i być częścią przyjemnego szkolenia. Po jego zakończeniu na uczestników będą czekały rozmaite atrakcje które przypominają wiosnę oraz poprawiają nastroje. Jedną z nich, może być na przykład wynajęcie florysty i wspólne układanie bukietów oraz ocenianie ich i nagradzanie najlepszych.

Następny pomysł to nauka przyrządzania drinków. Przyda się na długie letnie wieczory i jednocześnie wprowadzi ciekawe urozmaicenie eventu. Co jeszcze można zaproponować kadrze? Wspólne puszczanie latawców, filmowanie wydarzenia dronem, pamiątkowa sesja zdjęciowa, ognisko, noc pod gołym niebem, czy survivalowy spacer w poszukiwaniu pierwszych oznak nowej pory roku.

Jak szybko zaplanować taką imprezę?

Przede wszystkim należy wybrać odpowiedni termin, by za oknem było ciepło i pogodnie. Następnie ustalamy plan imprezy od a do z oraz zapraszamy naszych pracowników. Jeżeli chcemy by organizacja poszła szybko i sprawnie serdecznie zapraszamy do współpracy z naszą agencję eventową. Zaplanujemy wszystko za państwa oraz zajmiemy się w organizacją tego przyjęcia od A do Z. Propozycja współpracy prosimy kierować na adres mailowy lub Zapraszamy do telefonu.