Chcesz urządzić imprezę z określonym motywem, ale nie jesteś pewien, jaki wybrać? Impreza w stylu westernu jest bardzo dobrą propozycją i trafi w gusta każdej grupy wiekowej. A w województwie małopolskim znajdziesz miejsca wręcz idealne na jej organizację.

 Jak powinna wyglądać impreza w stylu westernu?

 Western to motyw znany każdemu doskonale choćby z filmów. Klimat Dzikiego Zachodu uzyskasz odpowiednimi kostiumami i scenografią. Uczestnicy oraz animatorzy imprezy mogą być przebrani za kowbojów lub Indian. Z głośników może lecieć muzyka country. A w specjalnie przygotowanej karczmie serwowane powinny być potrawy rodem z Dzikiego Zachodu, podawane w charakterystycznych drewnianych korytkach. Dla dzieci możesz przygotować zajęcia z wydobywania złota oraz zrobić im zdjęcia na tle westernowej scenografii.

 Gdzie w województwie małopolskim zorganizować western party?

 W południowym regionie Polski znajdziesz kilka parków tematycznych idealnych na organizację imprezy w stylu westernu. Do najciekawszych ofert w województwie małopolskim zaliczają się Western Dyliżans w Sułkowie oraz Ranczo Furia West w miejscowości Trąbki. Znajdziesz tam atrakcje z motywami kowbojskimi i indiańskimi oraz dużą przestrzeń w sam na organizację eventu.

 Z nami organizacja eventu jest prosta!

 Nasza agencja od lat zajmuje się organizacją wydarzeń różnego rodzaju – jesteśmy elastyczni dla naszego klienta. Zapewniamy kompleksową obsługę Twojego eventu oraz bardzo bogatą ofertę dekoracji i kostiumów, które wprowadzą uczestników Twojej imprezy w niepowtarzalny klimat. Cenimy sobie profesjonalizm i tego właśnie możesz od nas oczekiwać – agencja Whatevent dopnie dla Ciebie wszystko na ostatni guzik. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszej firmy oraz do kontaktu w celu omówienia szczegółów.