Na herbatce u księżnej, czyli plenerowe przyjęcie w Zamku Sułkowskich

2021-12-29T21:59:10+01:0006 stycznia 2022|Agencja Eventowa, Imprezy plenerowe|

Elegancja wraca na salony, a co za tym idzie – wykwintne herbatki. Żaden ciepły napój nie smakuje tak dobrze, jak zimą – otulony owocami, miodem i goździkami. A gdy aura wokół zdaje się przywodzić na myśl świetność dawnych lat – sukces gwarantowany. Taką atmosferę gwarantuje przyjęcie w Zamku Sułkowskich na świeżym powietrzu. Może mieć ono wymiar zarówno na ogrodach i na terenie przynależnym do kompleksu, jak i wewnątrz w pięknej scenerii. Warto jednak wybrać opcję na świeżym powietrzu, ponieważ widok jest iście… królewski.

Jaka okazja może nas skłaniać do zaserwowania sobie ogrzewającej herbaty w towarzystwie dworskiej architektury pośród impresji botanicznych?

  1. Urodziny – najlepiej okrągłe, aby były dobrze zapamiętane. Mały, ale porządny gest – jak herbata na Zamku to nietypowa okoliczność, która zapadnie w pamięć wszystkim gościom, a szczególnie – solenizantowi.
  2. Impreza integracyjna przyjaciół z pracy – zwłaszcza, jeśli lubią lub potrzebują nieco bardziej eleganckich okoliczności przyrody.
  3. Wyjazd organizacji pozarządowej – NGO to najczęściej grupa ludzi, którzy działają na rzecz dobra publicznego i zajmują się sprawami lokalnej społeczności. Warto jednak, by zadbali nie tylko o innych, ale też o siebie i odpoczęli ze zdrową herbatą w dłoni.
  4. Zaręczyny – Każda luba z pewnością doceni piękną scenerię, a zarazem prostotę tej wykwintnych impresji artystycznych oraz – oczywiście – łyk swojej ulubionej herbaty.

Co na czeka w tej królewskiej scenerii?

  1. Piękne stoły, usytuowane w ogrodach
  2. Girlandy, oświetlające drzewa
  3. Muzyka z gramofonu
  4. Aromatyczny zapach herbaty, unoszący się w powietrzu i otulający zmysły

Czy doświadczyliście kiedyś przyjęcia herbacianego w plenerze? Jeśli nie, być może jest to świetna okazja, aby przekonać się, jak miło i przyjemnie może być na takim przyjęciu. Nasza firma jako specjalista od branży eventowej, gwarantuje niezapomniane przeżycia i obsługę na najwyższym poziomie. Bardzo serdecznie zapraszamy do kontaktu, a przekonacie się, jak oryginalnie i prosto można zorganizować herbaciane przyjęcie. Zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE