Wypożyczanie dekoracji to w dzisiejszych bardzo modny i świetny sposób na stworzenie wyjątkowej oprawy wielu różnych wydarzeń takich jak jubileusz, bankiet czy inny event. Dekoracja to nieodzowny element, spoiwo łączące widzów z audytorium. Nasza wiedza i doświadczenie pozawalają na dobór odpowiednich dekoracji i stworzenie niebanalnych aranżacji dopasowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających odbiorców – dla naszych klientów przygotowujemy projekty dekoracyjne dla różnego typu eventów (pełną ofertę zawierającą rodzaje organizowanych wydarzeń znajdą Państwo na głównej stronie agencji eventowej Whatevent: www.whatevent.pl). Nie trzymamy się sztywnych ram i konwenansów – patrzymy śmiało przed siebie i nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Podpowiadamy w doborze wzorów, kształtów oraz kolorów tak, aby zamienić miejsce, które chcecie w bajkowy świat albo biznesowy zakątek. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu nie ma powielania schematów i rutyny.

Nie masz pomysłu na dekoracje sceniczne czy unikalne scenografie eventowe?

Nie ma problemu. Z chęcią pomożemy dobrać dla Ciebie odpowiednie elementy tak, aby wszystko współgrało z całością. Pamiętaj, że nawet najmniejszy szczegół w budowaniu dobrej aranżacji jest ważny, dlatego warto korzystać z możliwości jakie proponujemy. Ciekawe elementy dekoracji przyciągną uwagę i zapadną w pamięć uczestnikom wydarzenia. Dzięki czemu będą mieć miłe wspomnienia, a o to właśnie chodzi. Zapewniamy wszystko od bajkowej scenerii przez sztuczne palmy, po 2,5 metrowe figury i wiele więcej.

Jeśli masz już pomysł, a nie masz materiałów, to też nie problem. Powiedz tylko, czego potrzebujesz, a na pewno będziemy w stanie ci pomóc. Jako agencja eventowa full-service, oferujemy pełen zakres usług również w ramach dekoracji i scenografii. Nie tylko wynajmujemy elementy, ale również projektujemyi budujemy dla potrzeb eventów dedykowanych.