Planujesz imprezę i zastanawiasz się nad dodatkami jakie mogą jej towarzyszyć? Brakuje ci pomysłu na zabawę, która jednocześnie może stać się wspaniałą pamiątką? Nasza agencja pomoże ci w wyborze najlepszej z możliwych atrakcji – a uwierz, jest tego naprawdę wiele. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie w szybki i efektowny sposób uświetnić gościom zabawę na twojej imprezie.

Coś, co pasuje na każdą imprezę

Eventy w większości różnią się tematyką i charakterem, dobrze więc, gdy przewidziane na nich atrakcje i pokazy współgrają ze sobą. Jest jednak rzecz, która zdecydowanie nadaje się na dużą część takich wydarzeń. Jest to wynajem aparatów polaroid. Te jakże legendarne sprzęty znów powróciły do łask i cieszą się rosnącą popularnością. Goście zgromadzeni na imprezie samodzielnie mogą wykonywać zdjęcia i wklejać je na tablicę pamiątkową, czyniąc przy tym kilka podpisów i dedykacji. Ponadto takie błyskawiczne zdjęcia to pomysł na wspaniałą zabawę, w której można wykorzystać przeróżne rekwizyty. Mogą to być peruki, boa z piór, okulary czy też rekwizyty do fotobudki takie jak sztuczne, papierowe wąsy, usta, czapki na patyczkach. Wynajem aparatów polaroid to gwarancja fantastycznej zabawy, a umieszczenie jej efektów na ścianie, będzie dla wszystkim miłym powrotem do tej wspaniałej imprezy.

Wynajem sprzętu – to się opłaca!

Organizując imprezy tylko raz lub zaledwie kilka razy w roku, warto skorzystać z możliwości okazjonalnego wynajmu różnego rodzaju sprzętu. Pozwala to na zaoszczędzenie czasu, pieniędzy, a także późniejszych problemów związanych z przechowaniem i innym wykorzystaniem lub sprzedażą zakupionych sprzętów. Korzystając z wynajmu w naszej agencji, zyskujesz dodatkowo gwarancję najlepszej jakości oraz pomocy w doborze niezbędnego wyposażenia. Decydując się na wynajęcie aparatów polaroid, otrzymujesz pełne zestawy – to znaczy, że nie musisz już nic na własną rękę dokupować, ani martwić się o brak materiałów. Wkłady do aparatów dostarczymy ci w takiej ilości jaką wcześniej wspólnie uzgodnimy, tak aby zabawa trwała jak najdłużej i każdy z uczestników mógł wykonać kilka pamiątkowych zdjęć.