Strzelnica to miejsce wyjątkowe. Błyskawicznie oddziela ona ziarno od plew, pokazując kto potrafi zachować spokój oraz zimną krew i dzięki temu jest najbliżej celu. Strzelnica wskazuje kto jest pewny siebie, a kto nieco mniej, komu nie drży ręka przed naciśnięciem spustu. Pobyt w tym miejscu, mimo iż z założenia ma służyć poprawie celności, bądź też nabyciu nowych umiejętności, jest bardziej wartościowy niż mogłoby się wydawać. Szczególnie jeśli na strzelnicę wybierze się grupa pracowników. W takim wypadku można dojrzeć w idei takiego wyjścia nawet założenia team buildingu.

Strzelnica jako dobre miejsce na firmowe wyjście integracyjne

Standardowo przyjęło się, że firmowa integracja to po prostu wyjście na miasto do baru, klubu, czy też impreza wyjazdowa. Podczas niej przygotowuje się dla pracowników różnego rodzaju atrakcje mające formę gier i zabaw, po to by zbliżyć do siebie pracowników. Można jednak podejść do sprawy inaczej, a już na pewno – bardziej oryginalnie. Z doświadczenia wielu firm wiadomo, że standardowe formy integracji nie są już dla zatrudnionych interesujące. W dzisiejszych czasach należy ich bowiem zaintrygować, zyskać posłuch, aby wykazali oni chęć uczestnictwa. Takowa chęć jest bowiem fundamentem każdej integracji i stanowi małą gwarancję skuteczności. Dlatego też dobrym i przede wszystkim – ciekawym i niebanalnym pomysłem na firmowe wyjście integracyjne jest wypad na strzelnicę.

Organizacja firmowej integracji na strzelnicy to prosta sprawa

Dając pracownikom możliwość poczucia buzującej adrenaliny, odrobinę rywalizacji i częściową możliwość zdobycia ciekawych umiejętności – daje się tym samym swojej firmie przepis na sukces. Niejednokrotnie jednak bywa tak, że szefowie, prezesi, bądź też kierownicy poszczególnych działów, którzy są odpowiedzialni za atmosferę w biurach, po prostu nie mają czasu na przygotowywanie integracji. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą specjalne firmy, a konkretniej agencje eventowe, które zajmują się takimi działaniami na co dzień. Skorzystanie z oferty agencji eventowej niesie za sobą bardzo wiele korzyści. Podstawową jest gwarancja skuteczności oraz pełnego profesjonalizmu w przygotowaniu integracji, na które to dowodem jest bogate portfolio oraz długoletnie doświadczenie. Warto więc dać swoim pracownikom wszystko co najlepsze i skorzystać z usług specjalistów!