Organizujesz masową imprezę? Potrzebny dodatkowy sprzęt, który musisz wynająć na konferencję lub galę? Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą naszej firmy, dotyczącą najmu dodatkowego wyposażenia na każde wydarzenie, imprezę lub inną uroczystość.

Dodatkowy sprzęt – nasza oferta

Dysponujemy takim oto sprzętem do wynajmu na Twoją imprezę:

  • barierki na koncerty i wydarzenia masowe,
  • sceny, podesty, oświetlenie,
  • namioty, zadaszenia, ogrodzenia,
  • krzesła, stoły, meble do sal konferencyjnych,
  • inne elementy wyposażenia eventu, które możemy przygotować na Państwa zamówienie.

Gdzie dostarczmy zamówienie?

Firma eventowa Whatevent działa na terenie całego naszego kraju. To pozwala nam współpracować z osobami, które potrzebują sprzętu na wydarzenie w różnych miastach i częściach Polski. Nie musisz się o nic obawiać. Wszystko, co wypożyczysz przywieziemy w wyznaczone miejsce, rozłożymy, a po zakończeniu wydarzenia demontujemy i zabieramy. Ty nie tracisz czasu, a w zamian za to oszczędzasz także gotówkę. Wypożyczenie jest o wiele tańsze i bardziej opłacalne niż kupno nowego sprzętu.

Jak wygląda nasza kompleksowa oferta?

  1. Składasz zamówienie dzwoniąc lub wysyłając maila, my doradzamy Ci, jakie elementy dodatkowego wyposażenia będą idealne na Twoją uroczystość. Poza tym oferujemy również wynajem zespołu techników, którzy będą czuwać na sprzętem i w razie awarii szybko rozwiąże powstałe problemy.
  2. Przywozimy zamówione elementy w wyznaczone miejsce, rozkładamy je, a po zakończeniu imprezy wszystko demontujemy i zabieramy. Na koniec, możesz liczyć na atrakcyjny rabat w przypadku zamówień złożonych.

To prostsze niż myślisz. Jeżeli chcesz wynająć u nas dodatkowe elementy na swój event, wystarczy że zadzwonisz lub wyślesz do nas wiadomość. Gwarantujemy indywidualne podejście, szybki czas realizacji zlecenia oraz odpowiedzi na Twoje pytania, wsparcie i dodatkową pomoc, w wyborze profesjonalnego sprzętu, który idealnie nada się na Twój event i świetnie wpasuje się w klimat i temat uroczystości. Serdecznie zapraszamy do współpracy z Whatevent.