Ostatnie dziesięciolecie dwudziestego wieku to nostalgiczny czas. Zwłaszcza te osoby, których młodość przypadła na lata dziewięćdziesiąte, chętnie wracają myślami do wspomnień z tego okresu. Wiele się działo zarówno w Polsce, jak i na świecie. Swoją popularność przeżywała muzyka grunge, a elektroniczna muzyka taneczna zaczęła szybko zdobywać popularność.  Rozwinęła się technologia, bez której dziś nie możemy się obejść na co dzień – telefonia komórkowa, internet, aparaty cyfrowe. Również w modzie panowała specyficzna estetyka, charakterystyczna dla tej dekady. Wszystko to składa się na klimat lat ‘90.

Podróż w czasie

Czy można choć na chwilę wrócić do tamtego czasu? Oczywiście! Zorganizuj imprezę tematyczną w klimacie lat dziewięćdziesiątych! Przypomnienie największych hitów sceny muzycznej tamtych lat, wspomnienie gwiazd filmowych, sięgnięcie po modne stroje z tamtego okresu, a nawet po dawno zapomniane dania i przekąski – wszystko to sprawi, że Twoi goście przeniosą się w tamten czas nie tylko myślami, ale i całymi sobą. Impreza okraszona powrotem do wspomnień do doskonała okazja nie tylko do wspólnej zabawy, ale i lepszego poznania się!

Impreza tematyczna – dobry pomysł?

Najlepszy! Nadanie wydarzeniu motywu przewodniego jest przepisem na wyróżnienie go z masy podobnych do siebie zwykłych imprez. Już samo rozstawienie tematycznych dekoracji buduje klimat, wzbudza zaciekawienie i ekscytację. A odpowiednio dobrane atrakcje, jedzenie i muzyka tylko potęgują efekt. Impreza tematyczna nada się nie tylko na spotkanie towarzyskie, ale i na jubileusz firmowy czy jako forma integracji zespołu pracowników. Odwołanie się do lat dziewięćdziesiątych będzie tym skuteczniejsze, gdy zaproszeni goście żyli w tym czasie i mają związane z nim ciepłe wspomnienia.

Wsiądź z nami w wehikuł czasu!

Agencja Whatevent od lat organizuje imprezy tematyczne. Przeniesiemy Ciebie i Twoich gości prosto w lata dziewięćdziesiąte. Oferujemy wynajem zestawu scenografii w klimacie tej dekady. Dla Ciebie stworzymy aranżację i zamontujemy dekoracje. Ale to nie wszystko! Powierz nam całość swojego wydarzenia, a zajmiemy się kompleksowo każdym elementem. Zadbamy o każdy szczegół, od wystroju, przez muzykę po atrakcje.  Działamy na terenie całej Polski, a niezbędny sprzęt dowieziemy we wskazane przez Ciebie miejsce. O latach ‘90 wiemy wszystko!