Wyjazd firmowy do opery? Co więksi sceptycy mogą twierdzić, że nie jest to najlepszy pomysł. Owszem, wiele osób nieprzesadnie interesuje się tą formą sztuki. Postrzega się ją bardzo często jako coś dziwnego, ekscentrycznego i przeznaczonego tylko dla klasy wyższej i arystokracji. Nic bardziej mylnego. Występy operowe są dostępne obecnie dla wszystkich, a ceny za bilety nie są przesadnie wygórowane, w związku z czym warto zastanowić się nad zorganizowaniem wyjazdu firmowego właśnie do opery.

 

Dlaczego opera?

Każdy z nas ogląda filmy, większość z nas była również w teatrze. Mało kto jednak kiedykolwiek widział na żywo operę – a zapewniamy, że jest to doświadczenie ze wszech miar ciekawe, inspirujące i skłaniające do dyskusji. Owszem, na pewno znajdą się pracownicy, którzy zaczną kręcić nosem, ale spokojnie – istnieje duże prawdopodobieństwo, że po spektaklu będą zauroczeni tą formą sztuki. Jest to świetny pomysł, jeśli wszystkim w firmie znudziły się już szablonowe i nużące wyjazdy bez ciekawych atrakcji. Może się okazać, że wśród pracowników są osoby, które zaczną interesować się operą tuż po wyjściu z budynku.

 

Ile to kosztuje?

Bilety do opery są co prawda znacznie droższe niż te do kina, ale nie ma się temu co dziwić, ponieważ jest to forma sztuki, która znacznie traci na popularności, a grono jej wielbicieli w ostatnich latach nieprzesadnie wzrasta. A spektakl tego rodzaju wymaga przygotowania dziesiątek ludzi – dlatego ceny są pozornie nieprzystępne. W praktyce jednak niespełna dwieście złotych nie jest przesadnie wygórowaną ceną za mnogość doznań artystycznych i estetycznych płynących z wizyty w operze. Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy eventowej – możemy zaproponować niezwykle budujące doświadczenie w postaci wyjazdu firmowego do opery. Dobierzemy repertuar odpowiedni do gustów pracowników oraz zapewnimy bilety na najlepsze, najwygodniejsze miejsca, z których wszystko będzie widać jak na dłoni. Zapewniamy niewiarygodne przeżycia i okazję do dyskusji na temat sztuki, co może znacznie zbliżyć do siebie wielu współpracowników. Będzie to nieszablonowy, niezwykle oryginalny pomysł, który zdecydowanie warto zrealizować. Zapraszamy do opery!