Sylwestrowa noc to okazja do świetnej zabawy oraz szaleństw w zakresie wyboru imprezy, na której będziemy się bawić. Bez wątpienia w tym sezonie najpopularniejsze będą imprezy tematyczne. Sylwestrowe wydarzenia powinniśmy wspominać przez długie lata i z pewnością przy odpowiednim wyborze motywu przewodniego tak też się stanie. Dla niezdecydowanych przedstawiamy 5 pomysłów na sylwestrową imprezę tematyczną.

Hollywood Party

Kto z nas nie marzył o tym by przejść po czerwonym dywanie lub wcielić się w postać sławy z Ameryki? Myślę, że każdy skorzystałby z takiej okazji. Doskonałym ku temu powodem jest sylwestrowa noc zorganizowana pod tematem przewodnim Hollywood. Bogaty wystrój, czerwony dywan oraz eleganckie stroje to tylko nieliczne z charakterystycznych motywów takiej imprezy tematycznej. Podczas takiego wydarzenia nie może zabraknąć popcornu oraz gali rozdania Oscarów. Dalszą zabawę gości niech uświetni popularny zespół, a dla osób nie lubiących tańczyć zaaranżujmy kącik filmowy, gdzie będą odtwarzane największe hity dużego ekranu.

Hawajska plaża

A teraz przenieśmy się z zimnej grudniowej nocy wprost na gorące hawajskie plaże. Jeśli zdecydujemy się na taki motyw przewodni musimy zadbać o odpowiedni klimat wewnątrz lokalu. Bez wątpienia zorganizujmy piasek oraz tartanowe podesty przypominające te znajdujące się przy plaży. Dodajmy do scenerii sztuczne palmy oraz hamaki, na których pomiędzy zabawami będą odpoczywać zaproszeni goście. Hawajskie party to także bar z kolorowymi drinkami i specyficzne stroje tamtejszej ludności. Zadbajmy o to, by przy powitaniu każdy otrzymał charakterystyczne kwiatowe girlandy.

Impreza w stylu rock and roll

Jednym z najbardziej tanecznych gatunków muzyki jest bez wątpienia rock and roll. Impreza o takim temacie będzie przepełniona głośnymi piosenkami oraz tańcami do białego rana. W związku z tym powinniśmy zapewnić naszym gościom dogodne miejsce do zabawy- duży parkiet będzie idealny.  Dodatkowo, aby każdy z uczestników poczuł się dobrze w tym klimacie możemy stworzyć charakteryzatornię, w której profesjonaliści zadbają o nasze wizerunek. Rock and roll to nie tylko gatunek muzyki, ale pewna kultura, w której dobra zabawa jest najważniejsza.

Bajkowa kraina

Sylwester to świetna okazja do przeniesienia się w lata dzieciństwa i bajkowego świata. Każdy z nas miał z pewnością swój ulubiony serial anonimowy oraz bohatera, którym chciał być. Podczas sylwestrowej imprezy tematycznej w bajkowej krainie będziemy mieć ku temu okazję. Baśniowa sceneria, kolorowe dekoracje oraz profesjonalne przebrania sprawią, że wszyscy zaproszeni będą się świetnie bawić. Warto zorganizować podczas takiego sylwestra kilka atrakcji odnoszących się do znajomości bajkowych hitów czy też kalambury. Bez wątpienia wielu dorosłych, na co dzień poważnych ludzi, zdecyduje się na udział w takim wydarzeniu.

Królewski bankiet

Jedną z popularniejszych form firmowych eventów są bankiety. Jest to także doskonały pomysł jeśli chodzi o sylwestrową zabawę. Królewska impreza opierająca się na zamkowej scenerii, ogromnej sali balowej oraz gościach w strojach królów i księżniczek jest ciekawym rozwiązaniem. Wcielając się w takie postaci będziemy mieli okazję zasiąść do uroczystej uczty czy nauczyć się starożytnych tańców. Podczas takiego wydarzenia możemy zorganizować pojedynek na miecze czy wybory najpiękniejszej królewny.  Bankiet to impreza o nieco formalnej formie, dlatego też będzie świetnym wyborem odnośnie tego tematu.

Przedstawione tematy to tylko nieliczne z propozycji sylwestrowych. Motyw przewodni to jedna sprawa, a dobra organizacja i logistyka to równie ważna kwestia. Decydując się na organizacje imprezy dla wielu gości, warto skorzystać z porad i wiedzy specjalistów, dzięki czemu unikniemy wielu wpadek.