Nadmorski klimat jest na swój sposób niezwykły. Ceniony jest nie tylko za piękne widoki morza, ale także ze względu na korzyści dla zdrowia, w szczególności dla układu oddechowego. Wyjazd firmowy nad polskie morze to idealny sposób na połączenie integracji z odpoczynkiem.

Łeba, choć niewielka, jest niezwykle urokliwa. Ze względu na to, że nie jest tak oblegana przez turystów w letnich miesiącach, jak chociażby Gdańsk czy Gdynia, będzie doskonałym miejscem na firmowy wypoczynek – z dala od zgiełku wielkiego miasta, za to blisko natury, w otoczeniu przepięknych nadmorskich krajobrazów. Co warto zobaczyć w Łebie i okolicach?

Atrakcje Łeby i okolic

Główną atrakcją Łeby są oczywiście piaszczyste plaże. Zapewnią one zarówno leniwy, jak i aktywny wypoczynek. Osoby szukające wyciszenia będą mogły udać się na spacer o wschodzie słońca lub skąpać się w promieniach słonecznych w ciągu dnia. Z kolei te osoby, które preferują aktywny wypoczynek będą mogły zażyć kąpieli w morzu, zaszaleć na skuterze wodnym czy spróbować swoich sił podczas przepływu na bananie.

Prawdziwą gratką dla miłośników przyrody i spacerów będzie także Czarny Stawek, zwany czasem Łabędzim. Czarny Stawek, choć położony w centrum miasta, jest prawdziwą oazą. Z każdej strony otacza go bujna roślinność, a cień zapewniają wysokie sosny. Podczas spaceru przez kładkę podziwiać można gniazdujące ptaki, w tym także łabędzie. To właśnie od przebywających tam łabędzi wzięła się alternatywna nazwa Czarnego Stawku.

Niewątpliwą atrakcją jest również położony niedaleko Łeby Słowiński Park Narodowy. Główną atrakcją tego parku jest pasmo ruchomych wydm. Warto jednak wiedzieć, że na jego terenie znajdują się także przymorskie jeziora, torfowiska czy tereny bagienne. Wszystko razem tworzy przepiękną całość, z pewnością wartą zobaczenia.

Odpocznij z Whatevent

Odpoczynek w niewielkim mieście, spacery po pięknych, naturalnych terenach – przyznaj, że na samą myśl czujesz się jakoś spokojniej. Chcesz zapewnić sobie i swoim pracownikom wyjątkowo relaksujący odpoczynek? Skontaktuj się z nami, a zorganizujemy dla Ciebie i Twojego zespołu nadmorski wyjazd firmowy, pełen błogiego relaksu i obcowania z naturą.