Lampiony to rzecz, którą warto sobie zapewnić na eventy ze świata fantastyki. Światło odgrywa bowiem wielką rolę na każdym spotkaniu, widowisku i wydarzeniu. Ono sprawia, że czujemy się bezpiecznie, że się boimy, że coś widzimy albo nie widzimy, dzięki niemu wiemy, gdzie jest drogą, którą chcemy podążać, albo w jaki sposób postrzegamy kolory i kształty. Lampiony w stylu fantasy dodadzą więc dreszczyku emocji i sprawią, że goście będą się czuli jak w zupełnie innym świecie. To chyba efekt, który jest pożądany przez każdego organizatora, prawda? A jeśli trud organizacyjny Was przerasta, to nasza firma jest tu po to, aby wziąć od Was ten ciężar i zorganizować wszystko za Was. Brzmi prosto, prawda? Bo w rzeczywistości takie jest!

Jakie może być ich zastosowanie?

  1. Zbudowanie nastroju,
  2. Dekoracja wprowadzająca do świata przedstawionego,
  3. Schowek na małe przedmioty,
  4. Ocieplenie małego pomieszczenia,
  5. Wywołanie poczucia przytulności w gościach,
  6. Pokazanie danej sceny, prawdy czy przesłania w sposób pozawerbalny.

Dekoracje tematyczne pomagają lepiej odbierać event

Nie jest tajemniczą, że, aby uczestnicy danego wydarzenia mogli odpowiednio wejść do świata akcji, muszą zostać postawieni w danych okolicznościach, sprzyjających wyobraźni. Dlatego tak dużą rolę odgrywają dekoracje tematyczne. To one sprawiają, że przenosimy się tam, gdzie chcą organizatorzy. Lampiony w stylu fantasy można wykorzystać na eventy fantastyczne, urodziny, integrację firmy, eventy promujące dany produkt i kampanie. Możliwości są tu nieograniczone i zależą wyłącznie od Waszych potrzeb.

Serdecznie zapraszamy Was do kontaktowania się z nami różnymi kanałami. Jeśli wzbudziliśmy Wasze zainteresowanie lub macie inne pomysły na dekoracje, a nie znaleźliście ich w naszej ofercie – śmiało pytajcie. Jesteśmy w stanie dostosować nasze oferty do Waszych potrzeb, aby uczynić Was w pełni usatysfakcjonowanymi. Do usłyszenia niebawem!