Ty i Twoja kadra pracownicza macie już dosyć nudnych spotkań przy wigilijnym stole? Grobowa atmosfera w ogóle nie nastraja Was świątecznie? Jest na to proste i do tego naprawdę skuteczne rozwiązanie, na które przepis zdradzimy Ci w dzisiejszym artykule.

Udana wigilia firmowa – wskazówki

Zapewne coroczne spotkania przy firmowej wigilii wyglądają u Was identycznie. Nie dość, że stało się to nudne, to jeszcze traktujecie ten czas, jak nużące zebranie, na które nikt nie ma ochoty. Dlatego czas to zmienić.

W zaprowadzeniu magicznej atmosfery na firmowej kolacji pomoże kilka atrakcji, które idealnie oddadzą świąteczny nastrój, rozluźnią grobową atmosferę i sprawią, że wszyscy będziecie o wiele chętnie spotykać się przy takiej wieczerzy.

Po pierwsze, najlepiej zorganizować wigilię po pracy, gdy wszyscy już są odprężeni i nie myślą o czekających ich obowiązkach, czy projektach. Po drugie, ważny jest klimat, ale również podejście szefa. Po trzecie, nie wprowadzaj na uroczystości zbyt oficjalnej atmosfery.

Jak zorganizować ciekawą i niebanalną wigilię firmową?

Postaraj się poznać kulinarne gusta pracowników. Dzięki cateringowi, nie musisz zamawiać typowo wigilijnych potraw, ale te tradycyjne lekko urozmaicić. Warto również zadbać o jakieś atrakcje lub nawet upominki. Na pewno nikt nie obrazi się za świąteczną premię, dodatkowy dzień wolnego po świętach, czy dobrą butelkę alkoholu.

Kolejna kwestia to również atmosfera, to ona przecież jest najważniejsza na takim firmowym spotkaniu. Możecie wspólnie śpiewać kolędy, piosenki świąteczne lub obejrzeć jakąś naprawdę śmieszną komedię, czy wymienić się dobrymi żartami. To czas magiczny, świąteczny, który ma Was nastroić i rozluźnić. Nie bądź więc zanadto oficjalny ani tym bardziej nie poruszaj spraw firmy na wigilii. Wrzuć na zdrowy luz!

Z naszymi radami Wasza wigilia firmowa na pewno będzie udana i wszyscy pracownicy docenią Twoje starania, dobrze się bawiąc i wyśmienicie spędzając ze sobą ten czas!