Każda pora roku jest doskonała na zorganizowanie tematycznej imprezy integracyjnej. Bale przebierańców nie są zarezerwowane tylko na karnawał, warto więc zastanowić się nad motywem przewodnim firmowego eventu. Wybór tematów jest wprost nieskończony – co więc będzie jednym z lepszych pomysłów i jak się zabrać za jego realizację? Agencja eventowa Whatevent ma wszystko czego potrzebujesz do zorganizowania niebywale fajnej imprezy!

Pomysł na udany event – Alicja w Krainie Czarów

Któż nie spotkał się kiedykolwiek w życiu z magiczną historią Alicji z Krainy Czarów? Cudowna baśń z czasów dzieciństwa odżyła kilka lat temu, dzięki fantastycznej ekranizacji w reżyserii Tima Burtona. Efekty jakie zostały wykorzystane w filmie, na pewno przyczyniły się do tak dużej popularności tego dzieła. O czym opowiada książka i film? Dla krótkiego przypomnienia – Alicja jako mała dziewczynka rzuciła się pogoń za białym króliczkiem, i wpadła za nim do jego norki, która okazała się być Krainą Czarów. Po latach, tuż przed swoimi zaręczynami, znów w magiczny sposób przenosi się do zapomnianej już Krainy. Co jest w niej takiego czarującego? Mówiące kwiaty i zwierzęta, bajkowe stwory czy też dziwny zwyczaj obchodzenia nieurodzin. Zegary i szachownice stanowią tutaj charakterystyczną scenografię. Aby wszystkich uczestników imprezy integracyjnej przenieść w ten zagadkowy świat, nasza agencja oferuje odpowiednio dobrane dekoracje i rekwizyty, wraz z pakietem intrygujących gier nawiązujących do tematyki eventu. Gigantyczne szachy, ogromne kości do gry, wielkie karty z wizerunkami Białej i Czerwonej Królowej to tylko nieliczne z dostępnych u nas elementów wystroju. Oczywiście nie można zapomnieć o sprawcy całego zamieszania czyli Białym Króliku.

Wynajem dekoracji od Whatevent

Jeżeli chcesz, aby twoja impreza była imponująca, a miejsce jej organizacji wywoływało niezapomniane wrażenia z efektem „wow” na wejściu – skorzystaj z usług agencji Whatevent! Mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby stworzyć niepowtarzalny, baśniowy klimat. Urządzimy lokal zgodnie z założonym tematem – Alicji w Krainie Czarów. Korzystając z usług naszej agencji, wybierasz najwyższą jakość i najlepszą na rynku cenę. Jeżeli zależy ci także na odpowiedniej charakteryzacji uczestników, również możemy się tym zająć. Wypożyczysz od nas stroje rodem z tej magicznej bajki, a nasi wizażyści zajmą się upodobnieniem gości do książkowo – filmowych postaci.