Konferencja szkoleniowa i wycieczka – połączenie przyjemnego z pożytecznym

Z pewnością niejednokrotnie zastanawiałeś się, w jaki sposób w trakcie jednego weekendu zmieścić szkolenie przygotowane dla Twojego zespołu firmowego wraz z krótką wycieczką. Ten cel stanowi nie lada wyzwanie – z góry bowiem wiadomo, że intensywność zajęć i przeżyć w tak zagospodarowanym grafiku będzie usytuowana na naprawdę wysokim poziomie. Jednak z naszą pomocą wszystko jest możliwe, dlatego proponujemy Ci organizację firmowego weekendu z konferencją szkoleniową w Wiedniu, łączącą w sobie wiele atrakcji, ale również merytorycznej wiedzy, która ma zostać przekazana pracownikom. Dzięki odpowiedniemu rozplanowaniu i szeroko zakrojonym logistycznym rozwiązaniom możesz być pewien, że cała Twoja firmowa drużyna stawi czoła czekającym ją zadaniom, a później – zagłębi się w eksplorację wiedeńskiego świata kultury i zabytków.

Wiedeń – stolica Austrii pełna elegancji, kultury i luksusu

Konferencja szkoleniowa dla zespołu firmowego będzie zaplanowana na jeden dzień – pozostałe dwa zostaną przeznaczone na zwiedzanie stolicy Austrii. Szkolenie może odbywać się w dużej, hotelowej sali, która pomieści dużą liczbę osób bez większego problemu. Zaproszeni eksperci z zakresu danych specjalizacji związanych z działami w firmie będą wygłaszać prelekcje i wykłady, natomiast uczestnicy biorący udział w konferencji ze swoimi wystąpieniami zaprezentują się w środkowej części panelu dyskusyjnego. W zależności od tematyki, jakiej ma dotyczyć konferencja, pojawi się system ograniczenia bądź rozszerzenia listy zaproszonych gości. Co natomiast naszym zdaniem powinno znaleźć się w harmonogramie wycieczki po Wiedniu?

  • zwiedzanie letniej rezydencji Habsburgów – Pałac Pałac Schönbrunn z Gloriettą,
  • spacer po Wzgórzu Kahlenberg,
  • Pałac Hofburg, czyli zimowa rezydencja cesarska,
  • wyprawa na Bulwar Ringstrasse,
  • zwiedzanie gotyckiej Katedry św. Szczepana – jednej z czołowych i najbardziej rozpoznawalnych symbolicznych budowli Wiednia,
  • rejs statkiem po Dunaju połączony z kolacją i degustacją wina,
  • wizyta w słynnej wiedeńskiej Operze

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta firmowego weekendu z konferencją szkoleniową w Wiedniu, niezwłocznie podejmij z nami kontakt. Wspólnymi siłami z pewnością uda nam się zorganizować niezapomniany wyjazd, który będzie świetną okazją nie tylko do poznania czegoś nowego, ale również integracji całej grupy.